ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اندروید 7 تا دو سه روز دیگر عرضه می شود!

نویسنده: علی باستانی

اندروید 7 تا دو سه روز دیگر عرضه می شود!

 

اندروید 7,android 7 inch tablet,android 7 tablet,7 zip for android,android 7.0,android 7z,android 7.0 name,android 7 inch tablet case,android 7 inch,android 7 inch tablet price,اندرویدکده,اندروید,اندرویدیها,اندروید 6,اندروید مارکت,اندروید n,اندروید 7,اندروید استودیو,اندروید نوقا,اندروید سیتی,عرضه اندروید 7,عرضه اندروید 6 برای s5,عرضه اندروید 6,عرضه اندروید ۷,عرضه اندروید 6 برای j5,عرضه اندروید 6 برای g3,عرضه اندروید 6 برای نوت 4,عرضه اندروید 6 برای سونی,عرضه اندروید 5,عرضه اندروید 5 برای g2,

 

چند وقتی است که می‌دانستیم گوگل می‌خواهد نسخه‌ی نهایی سیستم عامل اندروید ۷٫۰ نوگت را در ماه جاری میلادی عرضه کند. امروز هم به لطف یک اپراتور کانادایی موبایل و شرکت ال‌جی، توانسته‌ایم زمان عرضه‌ی بروزرسانی اندروید جدید را برای نکسوس‌های گوگل متوجه شویم.
شرکت کانادایی Telus سابقه‌ای خوب در بیرون دادن اطلاعات درست دارد. گزارش جدیدی هم که از این شرکت به بیرون درز کرده، تاریخ بروزرسانی‌های امنیتی و نرم‌افزاری گوشی‌های مختلف را در خودش جای داده است. مثلا می‌توانیم در این لیست ببینیم که بروزرسان اندروید ۶٫۰ مارش‌مالو قرار است به زودی روی گلکسی A5 سامسونگ عرضه شود. در این لیست، تاریخ عرضه‌ی اندروید ۷٫۰ نوگت برای دو گوشی Nexus 6P و Nexus 5X روز ۲۲ آگوست یعنی همین دوشنبه‌ای که می‌آید، در نظر گرفته شده است.

شرکت ال‌جی هم صفحه‌ای در وب‌سایت کره‌ای خودش راه انداخته که می‌گوید از روز ۲۲ آگوست پیش‌نمایش سیستم عامل جدید LG G5 را عرضه می‌کنند. می‌دانیم که شرکت‌ها زودتر نسخه‌های نهایی اندروید را از گوگل دریافت می‌کنند تا آن‌ها را برای گوشی‌های‌شان آماده کنند. گوشی Nexus 5X را هم ال‌جی ساخته؛ در نتیجه ممکن است این شرکت زودتر از بقیه اندروید ۷۰ را برای گوشی‌های‌اش عرضه کند. تا دو سه روز دیگر و تایید این خبر صبر می‌کنیم.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت