ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

انتقاد عطاران از سانسور فیلمش

نویسنده: علی باستانی

انتقاد عطاران از سانسور فیلمش

 

انتقاد عطاران,انتقاد از عطاران,انتقاد مشایخی عطاران,انتقاد مشایخی از عطاران,انتقاد مشایخی از عطاران,انتقاد مشایخی به عطاران,انتقاد به رضا عطاران,فیلم سینمایی دراکولا,فیلم سینمایی دراکولا 2016,دانلود فیلم سینمایی دراکولا,دانلود فیلم سینمایی دراکولا 2016,فیلم سینمای دراکولا,فیلم سینمایی dracula,دانلود فیلم سینمای دراکولا,دانلود رایگان فیلم سینمایی دراکولا,دراکولا,دراکولا حشره,دراکولا عطاران,دراکولا برام استوکر,دراکولا شاهین نجفی,دراکولا در تهران,دراکولای واقعی,دراکولا 2016,دراکولای غمگین,دراکولا چیست,

 

فیلم سینمایی «دراکولا» به کارگردانی رضا عطاران شب گذشته در میان اصحاب رسانه، سینماگران و چند خون آشام نما برگزار شد.

اکران خصوصی فیلم سینمایی دراکولا به کارگردانی رضا عطاران عصر روز گذشته در پردیس سینمایی کوروش با حضور اصحاب رسانه و همچنین جمعی از هنرمندان سینما برگزار شد.

در ابتدای این برنامه پس از اینکه از حاضران پذیرایی شد، افراد حاضر به سمت سالن نمایش رفتند. قبل از اینکه فیلم سینمایی «دراکولا» بهنمایش در بیاید برخی بازیگران از جمله ویشگا اسایش،رضا عطاران که کارگردان این فیلم نیز است و همچنین علی سرتیپی روی صحنه حاضر شدند و از طرف یک گالری طلا و جواهرات، هدایایی به آنها اهدا شد.  ژاله صامتی و لوون هافتوان از جمله بازیگران غایب مراسم بودند که قرار بود به آنها نیز هدایایی تعلق بگیرد.

بر پایه این گزارش رضا عطاران با گلایهمندی از حذف برخی از صحنه های فیلم سینمایی «دراکولا» طی سخنانی کوتاه گفت: از این که مراسم کمی با تاخیر آغاز شد عذر خواهی می کنم شخصاً خیای اهل این ماجراها نیستم اما گویا باید این اتفاق می افتاد درهر صورت امید وارم از دیدن فیلم لذت ببرید. بخش هایی از این فیلمم حذف شده است این ها اتفاقات جدیدی سینما است.

پس از اتمام صحبت های عطاران، فیلم «دراکولا» برای حاضران به نمایش در آمد.

در حاشیه اکران خصوصی فیلم سینمایی «دراکولا» به کارگردانی رضا عطاران افرادی با تن پوش و گریم خون آشام ها در بین حاضرین و فرش قرمز مراسم حضور داشتند که حاضران را برای دیدن نمایش فیلم دعوت راهنمایی می کردند. حضور خون آشام نماها نظر حاضرین را به خود جلب کرده بود که به نظر ایده جذابی برای شب اکران خصوصی این اثر سینمایی می رسید.

همچنین باید گفت د حاشیه مراسم اکران خصوصی آخرین ساخته عطاران اکران مردمی فیلم سینمایی «دراکولا» برگزار شد که بازیگران این فیلم در میان مردم حاضر شدند.

بنا بر این گزارش در این مراسم علی معلم، مهران غفوریان، علی مشهدی، امیرحسین آصفی، لادن مستوفی، هومن سیدی، سامان مقدم، پیمان قاسم‌خانی، ویشکا آسایش، سروش صحت و … حضور داشتند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت