ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

انتقاد آملی لاریجانی از سخنان جان کری

نویسنده: علی باستانی

انتقاد آملی لاریجانی از سخنان جان کری

 

آملی لاریجانی انتخابات,آملی لاریجانی احمدی نژاد,نامه آملی لاریجانی به احمدی نژاد,آملی لاریجانی فتنه,آملی لاریجانی صدا و سیما,انتقاد آملی لاریجانی از صدا و سیما,آملی لاریجانی,آملی لاریجانی,آملی لاریجانی قوه قضاییه,آملی لاریجانی احمدی نژاد,سایت آملی لاریجانی,آملی لاریجانی فتنه,آملی لاریجانی صدا و سیما,صادق آملی لاریجانی,صادق آملی لاریجانی کیست,صادق آملی لاریجانی,بیوگرافی صادق املی لاریجانی,زندگینامه صادق املی لاریجانی,سایت صادق املی لاریجانی,شیخ صادق آملی لاریجانی,آیت ا… صادق آملی لاریجانی,زندگینامه ایت الله صادق املی لاریجانی,سایت آیت الله صادق آملی لاریجانی,سایت آملی لاریجانی,سایت آملی لاریجانی,سایت صادق املی لاریجانی,سایت آیت الله صادق آملی لاریجانی,سایت شخصی آملی لاریجانی,سایت آیت اله آملی لاریجانی,سایت رسمی آیت الله آملی لاریجانی,بیوگرافی آملی لاریجانی,زندگینامه آملی لاریجانی,بیوگرافی صادق املی لاریجانی,بیوگرافی آیت الله آملی لاریجانی,بیوگرافی علی املی لاریجانی,بیوگرافی آیت الله صادق آملی لاریجانی,هاشم آملی لاریجانی

 

 

آیت الله صادق آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی سخنان اخیر وزیر خارجه آمریکا درباره ایران و برخی کشورهای منطقه را نامربوط خواند و افزود: اگرچه مقام معظم رهبری پیش از بحث برجام در مواضع مختلفی درباره اهداف و نیات امریکا و مقاصد حقیقی آنها ، اظهار تردید می‌کردند اما بر اساس مجموعه فکری که راجع به منافع ملی صورت گرفت بحث برجام با آن شرایط خاص مورد پذیرش واقع شد.

رئیس دستگاه قضا به ادعاهای اخیر وزیر خارجه امریکا در سفر به کشورهای منطقه اشاره کرد و گفت: ادعا شده است که جمهوری اسلامی ایران در منطقه جنگ افروزی می کند.

رئیس قوه قضائیه افزود: غرض از این سفر ملاحظه تاثیر برجام بر رفتار ایران در منطقه است و از طرف دیگر وزیر خارجه امریکا ادعا کرده که عربستان جزء پیشتازان صلح در منطقه و در یمن است.

وی گفت: انسان از این همه وارونه کردن حقایق در این کشورهای مدعی حقوق بشر تعجب می کند و گویا اینکه الفاظ، معانی خود را نزد آنها از دست داده است.

آیت الله آملی لاریجانی به جنایات عربستان در یک سال گذشته در یمن اشاره کرد و افزود: کشوری که این همه در یمن جنایت کرده، پیشتاز صلح است اما جمهوری اسلامی ایران جزء کسانی است که در منطقه جنگ افروزی می کند؟

رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: همانطور که وزیر محترم خارجه ما ، امریکایی ها را استیضاح کرده است واقعا باید پرسید این نفتی که داعش می فروشد دور از چشم شماست ؟ درآمدی که حاصل می کند جز از طریق شماها نقل و انتقال می یابد؟ و این عتیقه هایی که به عنوان میراث فرهنگی سوریه و عراق به قیمت های فوق العاده گزاف در بازارهای شما به فروش می رسد از دید شما پنهان است؟

آیت الله آملی لاریجانی افزود: شما برای اینکه ایران را تحریم کنید تا به هیچ میزان درآمد نفتی دسترسی پیدا نکند نماینده ای به همه کشورها فرستادید و آنها را از معامله با ایران منع کردید؛ در این شرایط شما قادر نیستید مسیر ارتزاق یک گروه تروریستی فوق العاده خطرناک را ببندید؟
رئیس قوه قضائیه گفت: واقعا کشورهای سلطه گر چه فکر می کنند؟ اگر چه امپراتوری رسانه ای غرب در وارونه جلوه دادن حقایق در دنیا خیلی موثر بوده است اما این طور هم نیست که فکر دنیا تابع این حرف‌ها باشد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت