ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

انتشار پیش‌نویس اعطای وام 2.2 میلیارد دلاری روسیه به ایران

نویسنده: احمد اعجازی

انتشار پیش‌نویس اعطای وام 2.2 میلیارد دلاری روسیه به ایران

اعطای وام به بازنشستگان,اعطای وام فوری,اعطای وام بدون سپرده,اعطای وام ازدواج,اعطای وام به رزمندگان,اعطای وام به فرهنگیان,اعطای وام مسکن,اعطای وام 10 میلیونی ازدواج,اعطای وام به ایثارگران,اعطای وام به بسیجیان,روسیه به ایران جنگنده میفروشد,روسیه به ایران جنگنده نمی فروشد,روسیه به ایران تانک نمیفروشد,روسیه به ایران پشت کرد,روسیه به ایران زن میدهد,روسیه به ایران نیاز دارد,روسیه به ایران جنگنده میدهد,حمله روسیه به ایران,خیانت روسیه به ایران,صادرات روسیه به ایران,وام روسیه به ایران,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 تیر 1395

وب‌سایت رسمی دولت روسیه پیش‌نویس وام 1.2 میلیارد یورویی ساخت نیروگاه گرمایی و یک میلیارد یورویی برای پروژه راه‌آهن اینچه‌برون – گرمسار به ایران را منتشر کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری تاس بنابر بیانیه‌ای که بر روی وب‌سایت رسمی دولت روسیه قرار گرفت، طرف ایرانی از 1.2 میلیارد یورو وام اعطا شده برای ساخت 85 درصد از نیروگاه تولید انرژی گرمایی استفاده خواهد کرد.

روسیه هم‌چنین یک میلیارد یوروی دیگر را برای ساخت پروژه راه‌آهن اینچه‌برون- گرمسار به ایران اعطا خواهد کرد.

بنابراین توافق، این وام 5 ساله با نرخ سود سالانه 2.77 درصد به ایران اعطا خواهد شد.

پروژه‌ مربوط به راه‌آهن، شامل برق‌رسانی به 495 کیلومتر از خط راه‌آهن اینچه‌برون – گرمسار خواهد بود. این پروژه هم‌چنین شامل برق‌رسانی به 32 ایستگاه و 90 تونل خواهد بود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت