ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

انتشار اسامی عاملان حمله مرگبار در بنگلادش

نویسنده: احمد اعجازی

انتشار اسامی عاملان حمله مرگبار در بنگلادش

بنگلادش کجاست؟,بنگلادش پوشاک,بنگلادش اخبار,بنگلادش اعدام,بنگلادش به انگلیسی,بنگلادش و پاکستان,بنگلادش یاهو,بنگلادش در نقشه,بنگلادش کجاست,بنگلادش سفارت,حملات داعش,حملات داعش به ایران,حملات داعش در عراق,حملات داعش به عراق,حملات داعش به مرزهای ایران,حملات داعش به کوبانی,حملات داعش به کربلا,حملات داعش در ایران,حملات داعش به موصل,حملات داعش به سامرا,حملات انتحاری داعش,حملات انتحاری در بروکسل,حملات انتحاری در ترکیه,حملات انتحاری بلژیک,حملات انتحاری طالبان در افغانستان,حملات انتحاری در کابل,حملات انتحاری چیست,حملات انتحاری استانبول,حملات انتحاری به بروکسل,حملات انتحاری کابل,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 14 تیر 1395

پایگاه خبری بی بی سی گزارش داد: مقامات در بنگلادش اسامی عاملان حمله مرگبار اخیر به رستورانی در داکا، پایتخت این کشور را اعلام کرد و این مساله که گروه تروریستی داعش این حمله را سازماندهی و اجرا کرده را رد کردند.

به گزارش ایرنا، این پایگاه خبری در ادامه افزود: آسادوزمان خان وزیر کشور بنگلادش، اعلام کرد که پلیس از هویت پنج نفر از مهاجمان از جمله ‘کاش، بیکاش، دون، بندهون و ریپون ‘مطلع بوده است.
مقامات بنگلادشی می‌گویند مهاجمان عمدتا از خانواده‌های ثروتمند و در ظرف شش ماه اخیر پنهان شده بودند.
وزیر کشور بنگلادش ‌گفت: آن‌ها عضو گروه جماعت المجاهدین بنگلادش هستند، این افراد هیچ ارتباطی با گروه تروریستی داعش ندارند.
این در حالیست که داعش پیش‌تر مسوولیت حمله را برعهده گرفته بود.
این در حالی است که سخنگوی ارتش بنگلادش از کشته شدن 20 گروگان و شش تروریست در ماجرای گروگانگیری در این رستوران در داکا خبر داد.
به گزارش روز شنبه خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، سرتیپ نعیم اشفق چودوری گفت: در عملیات پلیس برای نجات گروگان ها، با 20 جسد که بیشتر آنها به طور وحشیانه و با سلاح های برنده به قتل رسیده بودند، مواجه شدیم.
به نقل از مقامات بنگلادشی، مهاجمان گروگان‌های خود را شکنجه کرده و به قتل رساندند.
شیخ حسینه واجد نخست وزیر بنگلادش با اعلام دو روز عزای عمومی تاکید کرد که با حملات تروریستی مقابله خواهد شد.
وی گفت: هر شخصی که به دین اعتقاد دار چنین اقدامی انجام نمی‌دهد؛ این افراد دین ندارند، دین آن‌ها تروریسم است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت