ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

انتخاب رنگ سایه چشم

نویسنده: علی باستانی

%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8-%d8%b1%d9%86%da%af-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d9%87-%da%86%d8%b4%d9%85

 

,انتخاب رنگ سایه چشم,انتخاب رنگ خط چشم,رنگ سایه چشم,رنگ سایه چشم برای پوست سبزه,رنگ سایه چشم برای لباس مشکی,رنگ سایه چشم با لباس مشکی,رنگ سایه چشم بژ,رنگ سایه چشم جدید,رنگ سایه چشم سال,رنگ سایه چشم 2017,رنگ سایه چشم 2017,رنگ سایه چشم ریز,رنگ مناسب سایه چشم برای پوست سبزه,جدیدترین رنگ سایه چشم,رنگ سایه چشم سال 2017,رنگ سایه چشم سال 95,رنگ سایه برای چشم ریز,رنگ سایه مناسب چشم ریز,رنگ سایه برای چشمهای ریز

 

بسیاری از خانم‌ها در انتخاب رنگ سایه چشم مشکل دارند و نمی‌دانند که مناسب‌ترین رنگ برای چشم با توجه به رنگ چشمشان کدام است. در این نوشتار کوتاه چند راهکار بدین منظور ارائه شده است.

_ نکته اول در انتخاب سایه چشم

رنگ سایه انتخابی شما باید چند درجه از رنگ چشمانتان روشن‌تر باشد. نکته‌ای که در زدن سایه باید به آن توجه داشت این است که هرگز نباید از سایه‌ای استفاده کنید که در همان تن و رنگ چشمانتان دسته‌بندی می‌شود؛ مثلاً برای چشم‌های آبی سایه آبی استفاده نکنید. البته برای چشمان قهوه‌ای می‌توانید از اکثر رنگ‌های سایه استفاده کنید اما برای چشمانی با رنگ آبی می‌توانید از رنگ یاس بنفش و بنفش بادمجانی استفاده کنید. برای چشمانی با رنگ سبز نیز از سایه‌ای با رنگ صورتی مایل به قرمز و قهوه‌ای استفاده کنید.

 

_ نکته دوم در انتخاب سایه چشم

یادتان باشد که سایه‌های طلایی مات یا براق، چشمان سبز را بسیار زیبا و شگفت‌انگیز می‌کند. همچنین نباید از رنگ‌هایی مثل قرمز استفاده کنید زیرا چنین رنگ سایه‌ای، حالت چشم‌های شما را خسته یا پیر نشان دهد.

 

_ نکته سوم در انتخاب سایه چشم

می‌توانید بیش از یک رنگ سایه استفاده کنید اما به شرطی که سایه‌ها را به طور هماهنگ به کار ببرید؛ برای مثال شما می‌توانید از سایه‌های براق در شب و از سایه‌هایی که متمایل به رنگ سبزند در روز استفاده کنید.

 

_ نکته چهارم در انتخاب سایه چشم

ناگفته پیداست زمانی که می‌خواهید از یک رنگ سایه‌ای استفاده کنید باید از قلم‌مو برای سایه زدن استفاده کنید و هنگام استفاده از رنگی دیگر باید قلم‌مو را تمیز کنید و سپس استفاده کنید تا آرایشتان کثیف نشود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت