ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

امیر جعفری «زاپاس» را با مردم می بیند

نویسنده: علی باستانی

امیر جعفری «زاپاس» را با مردم می بیند

 

امیر جعفری,امیر جعفری instagram,امیر جعفری و ریما رامین فر,امیر جعفری ابن ملجم,امیر جعفری در ماه عسل,امیر جعفری بازیگر,امیر جعفری و بابک زنجانی,امیر جعفری در برنامه ماه عسل,امیر جعفری ریما رامین فر,امیر جعفری ماه عسل,فیلم زاپاس,فیلم زاپاس,دانلود فیلم زاپاس,تله فیلم زاپاس,فیلم سینمایی زاپاس,فیلم ویدیویی زاپاس,دانلود تله فیلم زاپاس,بازیگران فیلم زاپاس,عکس های فیلم زاپاس,زمان پخش فیلم زاپاس,

 

امیر جعفری که تاکنون در مراسم اکران مردمی هیچیک از فیلمهایش شرکت نداشته است،شنبه شب برای نخستین بار با مردم «زاپاس» می بیند.
به گزارش روابط عمومی پروژه،اکران مردمی فیلم کمدی «زاپاس» شنبه ۲۳ مرداد در پردیس آزادی برگزار می شود.  امیر جعفری از اوایل اکران «زاپاس» به دلیل تداخل آن با بازی اش در نمایش «مجلس ضربت زدن» در تئاتر شهر نتوانست در افتتاحیه و اکران های مردمی این فیلم هم شرکت کند.
او شنبه شب به همراه همسرش ریما رامین فر،برزو نیک نژاد نویسنده و کارگردان فیلم و امیر پروین حسینی تهیه کننده فیلم در کنار مردم زاپاس را تماشا می کند.عوامل فیلم امشب از ساعت ۲۲ در پردیس سینمایی آزادی خواهند بود و نمایش فیلم در سانس ۲۲:۴۵ صورت می گیرد.

امیر جعفری، ریما رامین فر، جواد عزتی،احمد مهرانفر، الناز حبیبی،صفر روحی،همراه با هنرمند خردسال ماهان نصیری و شبنم مقدمی بازیگران اصلی فیلم «زاپاس»بوده اند.این فیلم کمدی از نهم تیر ماه در گروه سینمایی استقلال روی پرده رفته و تاکنون بیش از ۳٫۵ میلیارد تومان فروخته است.

«زاپاس» یک کمدی اجتماعی است که داستان یک تیم فوتبال دسته سومی را روایت می کند.این تیم به دسته دوم صعود می کند وسعید در بازی آخر دچار مصدومیت تاندون پا می شود و سلامتی اش به خطر می افتد.همین اتفاق،دستمایه وقوع ماجراهای جالبی می شود که زندگی او و اطرافیانش را دستخوش تغییراتی می کند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت