ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

امیری خط حمله استقلال را کامل می‌کند

نویسنده: علی باستانی

امیری خط حمله استقلال را کامل می‌کند

 

بهترین خط حمله استقلال,استقلال,استقلال خوزستان,استقلال احمد,استقلال پرسپولیس,استقلال و پرسپولیس,استقلال الکویت,استقلال جوان,استقلال اهواز,استقلال الاردن,استقلال سوراخ,استقلال تهران,استقلال تهران ویکی پدیا,استقلال تهران استقلال اهواز,استقلال تهران استقلال خوزستان,استقلال تهران فوتبال,استقلال تهران نقل و انتقالات,استقلال تهران عکس,استقلال تهران قطره,استقلال تهران ورزش,استقلال تهران جدید,بهترین خط حمله استقلال,حمله بازیکن استقلال در بیمارستان,استقلال حمله,

 

طبق قرار آبی‌ها باید هر روز یک بازیکن را به عنوان خرید جدید این باشگاه معرفی می‌کردند اما دستور وزارت ورزش و جوانان مبنی بر توقف مذاکره با بازیکنان در نقل و انتقالات برنامه باشگاه استقلال را به هم ریخت.

قرار بود امروز نام وحید امیری به عنوان چهارمین خرید استقلال در نقل و انتقالات از سوی مسئولان این باشگاه رسانه ای شود اما فعلا مشکلاتی وجود دارد که این باشگاه نمی تواند قراردادی به امضا برساند. در روزهایی که باشگاه پرسپولیس به شدت به دنبال جذب وحید امیری است، این تصمیم وزارت ورزش ممکن است شاه ماهی فصل نقل و انتقالات را از چنگ آبی‌ها دربیاورد.

البته وحید امیری فعلا در اردوی تیم‌ملی است و شرایط خروج از اردو را ندارد و احتمالا با پایان این دور از تمرینات تیم‌ملی قرارداد نهایی را با تیم مورد نظرش امضا خواهد کرد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت