ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

المپیک ارامنه در ایران

نویسنده: علی باستانی

%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86

 

,المپیک ارامنه,المپیک در ایران,المپیک در ایران,برگزاری المپیک در ایران,تاریخچه المپیک در ایران,میزبانی المپیک در ایران,آیا المپیک در ایران برگزار شده,اولین المپیک در ایران,سابقه المپیک در ایران,المپیک ایران 2016,المپیک ایران مدال,المپیک ایران,تاریخچه برگزاری المپیک در ایران,سال برگزاری المپیک در ایران,برگزاری المپیک ایران,تاریخچه المپیک ایران,تاریخچه حضور ایران در المپیک,تاریخچه کشتی ایران در المپیک,تاریخچه فوتبال ایران در المپیک,تاریخچه والیبال ایران در المپیک,تاریخچه ی المپیک در ایران,تاریخچه بوکس ایران در المپیک,تاریخچه شرکت ایران در المپیک,آیا المپیک در ایران برگزار شده است؟,اولین المپیک ایران,اولین طلای ایران در المپیک,سابقه حضور ایران در المپیک,ایران المپیک 2016 لندن,قهرمانان المپیک ایران 2016,مدال آوران المپیک ایران 2016,جودو ایران المپیک 2016,رتبه ایران المپیک 2016,مدال های المپیک ایران 2016,والیبال ایران المپیک 2016,لیست مدال آوران المپیک ایران 2016,جدول مدال آوران المپیک ایران 2016,المپیک لندن مدال ایران,مدال آوران المپیک ایران,المپیک پکن مدال ایران,مدال المپیک ایران 2016

 

چهل و هشتمین دوره بازی های المپیک ارامنه ایران سه شنبه شب در مراسم ویژه ای با حضور حجت الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام در ورزشگاه آرارات تهران آغاز شد.
دراین دوره از بازیها، 800 ورزشکار از ایران، ارمنستان و گرجستان در ٩ رشته با یکدیگر رقابت می کنند. در مراسم افتتاحیه ، کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک، استاندار تهران، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان، سجادی سفیر ایران در ارمنستان، نمایندگان اقلیت های مذهبی در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر، سفیر ارمنستان در تهران و رییس کمیته ملی کشور ارمنستان حضور داشتند.
به دلیل همزمانی این بازی ها با هشتاد و پنجمین سالگرد انتشار روزنامه ارمنی زبان آلیک، این بازی ها به نام این روزنامه نامگذاری شده است. ‘عرش نیلگون، ارض آرام و میهن مقتدر’ شعار این دوره از بازی های بازی های المپیک ارامنه است.

درادامه تیم های شرکت کننده از شهرهای مختلف ایران و همچنین ورزشکاران حاضر در بازی ها از کشورهای ارمنستان و گرجستان رژه رفتند. در این دوره از بازی ها ١۶ تیم حضور دارند.

در این دوره از بازی ها ورزشکارانی از شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، شاهین شهر، رشت، ارومیه، و کشورهای ارمنستان و گرجستان در 9 رشته ورزشی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
المپیک ارامنه در ایران
برچسب ها : آیا المپیک در ایران برگزار شده،آیا المپیک در ایران برگزار شده است؟،المپيك ايران،المپيك در ايران،المپیک ارامنه،المپیک ایران 2016،المپیک ایران مدال،المپیک پکن مدال ایران،المپیک در ایران،المپیک لندن مدال ایران،اولین المپیک ایران،اولین المپیک در ایران،اولین طلای ایران در المپیک،ایران المپیک 2016 لندن،برگزاری المپیک ایران،برگزاری المپیک در ایران،تاریخچه المپیک ایران،تاریخچه المپیک در ایران،تاریخچه برگزاری المپیک در ایران،تاریخچه بوکس ایران در المپیک،تاریخچه حضور ایران در المپیک،تاریخچه شرکت ایران در المپیک،تاریخچه فوتبال ایران در المپیک،تاریخچه کشتی ایران در المپیک،تاریخچه والیبال ایران در المپیک،تاریخچه ی المپیک در ایران،جدول مدال آوران المپیک ایران 2016،جودو ایران المپیک 2016،رتبه ایران المپیک 2016،سابقه المپیک در ایران،سابقه حضور ایران در المپیک،سال برگزاری المپیک در ایران،قهرمانان المپیک ایران 2016،لیست مدال آوران المپیک ایران 2016،مدال آوران المپیک ایران،مدال آوران المپیک ایران 2016،مدال المپیک ایران 2016،مدال های المپیک ایران 2016،میزبانی المپیک در ایران،والیبال ایران المپیک 2016

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت