ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

افزایش ظرفیت اعزام به عتبات عالیات

نویسنده: علی باستانی

افزایش ظرفیت اعزام به عتبات عالیات

 

اعزام به عتبات عالیات,تاریخ اعزام به عتبات عالیات,هزینه اعزام به عتبات عالیات,اعزام دانشجویان به عتبات عالیات,نحوه اعزام به عتبات عالیات,اعزام پرستار به عتبات عالیات,زمان اعزام به عتبات عالیات,قیمت اعزام به عتبات عالیات,اعزام دانشجو به عتبات عالیات,شرایط اعزام به عتبات عالیات,عتبات عالیات,عتبات عالیات کربلا,عتبات عالیات دانشجویی,عتبات عالیات عراق,عتبات عالیات قرعه کشی,عتبات عالیات دانشگاهیان,عتبات عالیات کجاست,عتبات عالیات بانک ملی,عتبات عالیات خراسان رضوی,عتبات عالیات بانک ملت,

 

محسن نظافتی معاون عتبات سازمان حج و زیارت درباره آخرین برنامه‌های سازمان متبوعش در سال 95 گفت: در سال گذشته 600 هزار نفر از طریق کاروانهای سازمان حج و زیارت به عتبات عالیات اعزام شدند که قصد داریم این ظرفیت تا دو برابر و بیشتر از آن افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: افزایش اعزام زائران عتبات عالیات به 1.5 میلیون نفر جزو اهداف امسال سازمان حج و زیارت خواهد بود و به همین منظور تمهیدات لازم از بابت هتلها و سایر امکانات اندیشیده شده است.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در خصوص اعزام زائران در ماه مبارک رمضان نیز اظهار کرد: امسال در ماه مبارک رمضان زائران در قالب بسته‌های سفری 7، 14 و 22 روزه به این سفر اعزام شده‌اند و تمامی تمهیدات برای رفاه حال آنان اندیشیده شده است.

نظافتی خاطرنشان کرد: امسال با توجه به افزایش تعداد روزها برای زائران عتبات عالیات کاهش 15درصدی قیمتها را نیز اعمال کردیم؛ البته برنامه‌های مناسبی هم برای شبهای قدر در نظر گرفته شد که با رضایت زائران همراه بود.

وی در زمینه سفر زائران برای اربعین حسینی(ع) در سال 95 نیز اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای هرچه بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم معنوی در حال انجام است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت