ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

افراد موفق چه ویژگی مشترکی دارند؟

نویسنده: علی باستانی

افراد موفق چه ویژگی مشترکی دارند؟

 

ویژگی های مشترک افراد موفقافراد چه ویژگی های مشترکی دارند؟
قدرت دید و تمرکز بالا داشته باشید. یکی از ویژگی‌های افراد موفق این است که قدرت دید و تمرکز …
افراد موفق چه ویژگی های مشترکی دارند؟ | کوکا
ویژگی های افراد موفق; آشنایی با 8 عامل اصلی موفقیت; چرا بعضی آدم ها خوشحال هستند؟ برای موفق
افراد موفق چه ویژگی های مشترکی دارند؟ – تی نیوز
برای رسیدن به موفقیت باید از قبل خودتان را آماده سازید مهم نیست فرد موفق، تاجر، هنرمند …
افراد موفق چه ویژگی های دارند
افراد موفق چه ویژگی های دارند “سامانه صدای مشاور … افراد موفق چه ویژگی های …
افراد موفق چه ویژگی‌های مشترکی دارند؟
… خانه » روانشناسی » افراد موفق چه ویژگی‌های مشترکی دارند؟ افراد موفق چه ویژگی‌های مشترکی
افراد موفق چه ویژگی‌های مشترکی دارند؟ – انتشارات …
مقالات روانشناسی، آوای موفقیت، مهتاب علیمرادی، افراد موفق چه ویژگی‌های مشترکی دارند؟
افراد موفق چه ویژگی‌های مشترکی دارند؟ | مجله …
برای رسیدن به موفقیت باید از قبل خودتان را آماده سازید . مهم نیست فرد موفق، تاجر، هنرمند …
افراد موفق چه ویژگی هایی دارند؟
مهم نیست فردموفق چکاره باشد مهم این است تمام افراد موفق دریک سری موارد ویزگی های مشترکی
افرادموفق چه ویزگی های مشترکی دارند
افرادموفق چه ویزگی های مشترکی دارند :ویژگیهای افراد موفق مهم نیست … راه چه کسانی …
افراد موفق چه ویژگی هایی دارند؟
افراد موفق چه ویژگی هایی دارندافراد موفق چه ویژگی هایی …

 

مهم نیست فرد موفق، تاجر، هنرمند، ورزشکار و یا مخترع باشد، آن‌چه اهمیت دارد این است که تمام افراد موفق در یک سری موارد ویژگی‌های مشترکی دارند…

این خصوصیات باعث می‌شود که آن‌ها مسایل را بهتر از دیگران ارزیابی کنند، بر مشکلات شخصی خود پیروز شوند و بهتر بتوانند رقبای خود را از میدان به در کنند.

شما نیز می‌توانید با طرز فکر آن‌ها آشنا شوید تا زندگی خود را به نحو شایسته‌ای تغییر دهید. نکته مهمی که همواره بایستی به خاطر داشته باشید این است که برای رسیدن به موفقیت باید از قبل خودتان را آماده سازید. در این‌جا به شما روش‌هایی را معرفی می‌کنیم تا با به کارگیری آن‌ها بتوانید در زندگی‌تان مانند افراد موفق فکر کنید، تصمیم بگیرید و در آینده‌ای نه چندان دور شاهد موفقیت‌های چشمگیری در زندگی خود باشید.

قدرت دید و تمرکز بالا داشته باشید.
یکی از ویژگی‌های افراد موفق این است که قدرت دید و تمرکز بالایی دارند. نسبت به همه چیز دقیق هستند و اگر دلیل را ندانند، آن‌قدر سوال می‌کنند تا کاملا متوجه شوند. همین علاقه و کنجکاوی برای فراگیری به آن‌ها کمک می‌کند تا ذهنی فعال و خلاق داشته باشند.

 

فردی که دارای ذهن خلاق است آینده را به خوبی می‌بیند و شرایط و احتمالات را به درستی ارزیابی می‌کند، کاری که دیگران قادر به انجام آن نیستند.

شخص موفق ابتدا در مورد هر مساله‌ای به خوبی فکر می‌کند، آن را در ذهن طوری تجسم می‌کند که گویی واقعی است، سپس با اراده‌ای قوی به سمت هدفش گام برمی‌دارد و برای رسیدن به آن از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزد. جالب است بدانید اولین کسی که با کامیون بار حمل می‌کرد، روزی در ذهنش تصور کرد اگر با کشتی بارها حمل شوند چقدر سریع‌تر بارها به مقصد می‌رسند و همین جرقه فکری باعث شد تا صنعت کشتیرانی رونق گیرد.

در زندگی خود ریسک‌های حساب شده کنید.
شاید شما داستان بعضی از افراد را شنیده باشید که در زندگی ریسک کرده‌اند و در همان بار اول ثروتمند شده‌اند ولی بهتر است بدانید همیشه این اتفاق نمی‌افتد و این موارد جزو استثناها هستند. آن‌چه اهمیت دارد این است که افراد موفق از ریسک کردن نمی‌ترسند و در عین حال تمام جوانب و احتمالات را نیز در نظر می‌گیرند و سپس با اراده‌ای استوار، به سوی هدفشان گام برمی‌دارند.

والدین خود را به خاطر اشتباهات‌تان سرزنش نکنید.
اگر به هدف مورد نظرتان نرسیدید والدین خود و یا دیگران را مقصر ندانید. افراد موفق وقتی به نتیجه دلخواه در کارشان نرسند، به جای این‌که وقت‌شان را تلف کنند، گله و شکایت کنند و دیگران را مقصر بدانند، آستین‌های خود را بالا می‌زنند و دست به کار می‌شوند و خود مسوولیت اعمالشان را به عهده می‌گیرند.

قدر دیگران را بدانید.
افراد موفق خود را به تمام کسانی که به آن‌ها کمک کرده‌اند تا از پله‌های موفقیت بالا روند، مدیون می‌دانند و همواره قدرشناس آن‌ها هستند. هنگامی که به هدفشان می‌رسند، فراموش نمی‌کنند که در طول راه چه کسانی در موفقیت‌شان نقش داشته‌اند. به نیروی خداوند که همواره پشتیبان آن‌ها بوده است اعتقاد دارند. بنابراین همواره افتاده‌حال هستند و علم و ثروتی را که کسب کرده‌اند با کمال میل با دیگران تقسیم می‌کنند.

 

 

 

افراد موفق چه ویژگی مشترکی دارند؟

 

 

از شکست خود درس بگیرید.
موفقیت به دنبال شکست کسب می‌شود. با درس گرفتن از اشتباهات گذشته است که فرد می‌تواند قدم به سوی موفقیت بردارد. افراد موفق اگر در زندگی دچار اشتباهی شوند، سعی می‌کنند از آن درس بگیرند و خود را اسیر آن نکنند. آن‌ها یاد گرفته‌اند اگر در زندگی شکست بخورند، همین شکست برای آن‌ها راهی می‌شود تا به موفقیت دست یابند. خیلی از افراد موفقی را که امروز می‌بینیم در زندگی خود شکست‌هایی خورده‌اند. تصور کنید اگر در آن موقع تسلیم می‌شدند و شروع به فعالیت مجدد نمی‌کردند. یقینا به موفقیتی که امروز شاهد آن هستند، نمی‌رسیدند.

از تمام فرصت‌های زندگی‌تان استفاده کنید.
شاید دوست داشته باشید بدانید چگونه افراد موفق به موفقیت رسیده‌اند. بهتر است بدانید هیچ‌گونه فرمول جادویی وجود ندارد که با به کارگیری آن بتوانید مانند آ‌ن‌ها شوید. تنها چیزی که آن‌ها در طول زندگی فرا گرفته‌اند این است که از تمامی فرصت‌های زندگی‌شان به نحو احسن استفاده می‌کنند، تنها بر روی افکار مثبت خود تمرکز می‌کنند، تمام نگرش‌های منفی را از خود دور می‌کنند، راحت تسلیم مشکلات نمی‌شوند و در برابر تغییرات، قدرت انعطاف‌پذیری زیادی دارند.

هر گاه افراد موفق در زندگی خود با مشکلی مواجه می‌شوند سعی می‌کنند از این فرصت به خوبی استفاده کنند و تغییرات لازم را در جهت رسیدن به هدفشان اعمال کنند. درست مثل این است که یک شهر از دید افراد موفق پر از هتل، خانه، رستوران و … است در صورتی که از دید یک فرد معمولی در آن شهر هیچ چیز برای یک زندگی خوب موجود نیست و جایی برای پیشرفت وجود ندارد. مسلم است که این شخص هیچ‌گاه به پیروزی نخواهد رسید زیرا خود او نمی‌خواهد اطرافش را با دقت نگاه کند و از داشته‌هایش بهره ببرد، در صورتی که افراد موفق تمام جوانب و فرصت‌ها را می‌بینند و در مواقع مناسب از آن‌ بهره می‌برند و همواره خود را در بهترین شرایط و موقعیت می‌بینند.

کار گروهی کنید.
افراد موفق کاملا آگاهند که برای دستیابی به موفقیت نیاز به کار گروهی دارند. برای موفق شدن نمی‌توانید به تنهایی اقدام به کار مورد نظرتان کنید. برای این منظور نیاز به افرادی دارید که دارای استعداد، مهارت و دانش فراوان هستند. البته انتخاب اشخاص واجد شرایط نیز برای افراد موفق کار دشواری نیست.

افراد موفق در هر کاری خود را برنده می‌پندارند و از افرادی که مرتب به آن‌ها انرژی منفی می‌دهند و آن‌ها را دچار شک و تردید می‌کنند، دور می‌شوند.

در هر موقعیتی که هستید، دست از تلاش بر ندارید.
افراد موفق در هر موقعیتی که قرار دارند حتی در شرایط دشوار، باز هم خود را دست کم نمی‌گیرند و دست از تلاش برنمی‌دارند. شاید در زندگی خود با افرادی برخورد کرده باشید که با وجود این‌که مشکلات زیادی در زندگی خود دارند، به موفقیت‌های چشمگیری نیز دست یافته‌اند. تمام این‌ها مدیون پشتکار و تمرکز آن‌ها بر روی توانایی‌هایشان است. مطمئنا شما نیز می‌توانید به هر آن‌چه می‌خواهید دست یابید، تنها اگر اراده کنید.

 

 

 

برچسب ها : 40 خصوصیات افراد موفق،40 ویژگی افراد موفق،50 ویژگی افراد موفق،از شكست خود درس بگيريد.،اسامی افراد موفق جهان،افراد موفق ايراني،افراد موفق ایران،افراد موفق ایرانی،افراد موفق ایرانی در جهان،افراد موفق ایرانی در خارج،افراد موفق ایرانی در خارج از کشور،افراد موفق ایرانی در دنیا،افراد موفق ایرانی در زمینه it،افراد موفق برای لاغری،افراد موفق بورس،افراد موفق جهان،افراد موفق چه کسانی هستند،افراد موفق چه ویژگی مشترکی دارند؟،افراد موفق در ايران،افراد موفق در ایران،افراد موفق در بورس،افراد موفق در بورس ایران،افراد موفق در جهان،افراد موفق در رژیم غذایی،افراد موفق در رژیم لاغری،افراد موفق در رژیم لاغری دکتر کرمانی،افراد موفق در فارکس،افراد موفق در لاغری،افراد موفق دنيا،افراد موفق دنیا،افراد موفق فارکس،انسانهای موفق چه کسانی هستند،بیوگرافی افراد موفق ایرانی،بیوگرافی افراد موفق جهان،خصوصیات افراد موفق،زندگي نامه افراد موفق جهان،زندگی افراد موفق ایرانی،زندگی افراد موفق جهان،زندگی نامه افراد موفق در بورس،زندگینامه افراد موفق جهان،زندگینامه افراد موفق در ایران،کتاب هفت ویژگی افراد موفق،مهمترین ویژگی افراد موفق،موفق ترین افراد در ایران،هفت ویژگی افراد موفق،ويژگي افراد موفق،ويژگيهاي افراد موفق،ویژگی افراد موفق دنیا،ویژگی های اخلاقی افراد موفق،ویژگی های افراد موفق،ویژگیهای افراد موفق

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت