ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

افخمی در به در به دنبال پشتیبان مالی!

نویسنده: علی باستانی

افخمی در به در به دنبال پشتیبان مالی!

 

افخمی فرهادی,افخمی کن,افخمی جشنواره کن,افخمی دگرباش,افخمی بهروز,افخمی راد,افخمی سازمان توسعه تجارت,افخمی حقیقی,افخمی معاون وزیر,افخمی رشیدی,پشتیبان مالی,پشتیبان مالی داعش,پشتیبان مالی ماه عسل,پشتیبان مالی برنامه ماه عسل,پشتیبانی مالی دولتی,پشتیبانی مالی,پشتیبانی مالیات بر حقوق,

 

افخمی در برنامه‌ هفت البته از جوان‌ها می‌خواهد به خودشان تکیه کنند و پیش بروند!
در حالی که در ماههای اخیر نهادهایی مانند بنیاد سینمایی فارابی و انجمن سینمای دفاع مقدس علاقه ای برای تأمین منابع مالی فیلمنامه های پرهزینه برخی کارگردانان سرشناس ارائه نداده اند با این حال سازمان هنری-رسانه ای اوج در این زمینه پیشتاز بوده است.

بعد از ابراهیم حاتمی کیا که “بادیگارد” را برای این سازمان ساخت حالا آن طور که “موج” خبر داده بهروز افخمی مجری فعلی “هفت” هم بنا دارد فیلمنامه تازه خود را با حمایت این سازمان بسازد.

فیلمنامه تازه افخمی پیش از این «آذرباد» نام داشت ولی نام آن تغییر خواهد کرد و شخصیت‌های اصلی این فیلمنامه یک خلبان، یک پسر بچه و یک هواپیمای جنگی هستند.

داستان این فیلم درباره خلبانی است که در یک منطقه جنگی گرفتار می‌شود و برای حل مشکلاتی که در آن منطقه برایش پیش می‌آید، از پسربچه‌ای بومی که منطقه را بهتر می‌شناسد، کمک می‌گیرد.

بهروز افخمی پیشتر بنا داشت به تهیه کنندگی سیدجمال ساداتیان فیلمنامه ای جنگی به نام “خمسه خمسه” را تولید کند که عدم تأمین منابع مالی این اجازه را به او نداد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت