ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اعلان جنگ بحرین به ایران تداعی کننده حکایت”کله پاچه مورچه” است

نویسنده: احمد اعجازی

 اعلان جنگ بحرین به ایران تداعی کننده حکایت"کله پاچه مورچه" است

بحرین,بحرین ایران,بحرینی نماینده مشهد,بحرین استان چهاردهم ایران,بحرینی نماینده مجلس,

خبرگزاری میزان- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلان جنگ بحرین به ایران را یادآور ضرب المثل “مورچه چیه که کله پاچش چی باشه” دانست.

خبرگزاری میزان-گروه سیاسی: چهارشنبه یکم اردیبهشت بود که پایگاه خبری “الایام” بحرین، از اعلان جنگ پارلمان این کشور به ایران و حزب الله لبنان خبر داد.
بنا بر گزارش این پایگاه خبری، نمایندگان مجلس بحرین ضمن ادعای دخالت ایران و حزب الله در امور و سیاست های منامه، از کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس و اتحادیه عرب خواستند که موضعی مشترک برای مقابله با تهدیدات اتخاذ کرده و علیه آنچه تروریسم ایران و حزب الله خواندند اعلان جنگ کنند!
در همین رابطه اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان گفت: اعلان جنگ جزیره بحرین به ایران، تداعی کننده و یادآور همان ضرب المثل معروف ایرانی است که می گوید “مورچه چیه که کله پاچش چی باشه”.
وی همچنین در رابطه با برخی خبرهای منتشره در خصوص موضع گیری مجلس ایران نسبت به این اقدام اخیر پارلمان بحرین گفت: در خصوص این موضوع تا کنون هیچ صحبتی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مطرح نشده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت