ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اعلام آمار «طلاق» از سوی سازمان ثبت احوال

نویسنده: احمد اعجازی

اعلام آمار «طلاق» از سوی سازمان ثبت احوال

آمار طلاق در ایران,آمار طلاق در سال 95,آمار طلاق در تهران,آمار طلاق در ایران با نمودار,آمار طلاق در جهان,آمار طلاق در تهران 94,آمار طلاق در آمریکا,آمار طلاق در سال 95,آمار طلاق در ایران سال 95,آمار طلاق در سال 93,سازمان ثبت احوال کشور,سازمان ثبت احوال تهران,سازمان ثبت احوال جمهوری اسلامی ایران,سازمان ثبت احوال اسامی,سازمان ثبت احوال کل کشور,سازمان ثبت احوال کشور,سازمان ثبت احوال اصفهان,سازمان ثبت احوال مشهد,سازمان ثبت احوال اسامی مجاز,آمار تولد در ایران,آمار تولد در سال 94,آمار تولد در جهان,آمار تولد در سال 95,آمار تولد نوزادان,آمار تولد پسر و دختر,آمار تولد ایران,آمار تولد در هر ثانیه,آمار تولد نوزادان پسر,آمار تولد در هر ثانیه در جهان,آمار ازدواج در ایران,آمار ازدواج سفید در ایران,آمار ازدواج کودکان در ایران,آمار ازدواج و طلاق,آمار ازدواج در سال 94,آمار ازدواج,آمار ازدواج در سال 93,آمار ازدواج در سال 95,آمار ازدواج موقت در ایران,آمار ازدواج و طلاق در ایران,آمار طلاق در ایران,آمار طلاق در سال 94,آمار طلاق در تهران,آمار طلاق در ایران با نمودار,آمار طلاق در جهان,آمار طلاق در تهران 94,آمار طلاق در آمریکا,آمار طلاق در سال 95,آمار طلاق در ایران سال 95,آمار طلاق در سال 93,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 12 مرداد 1395

مدیرکل اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه از این پس آمار طلاق در کشور را  اعلام نمی‌کنیم، گفت: آمار طلاق به اندازه کافی بیان شده است و ارایه آمار صرف دردی را دوا نمی‌کند.

علی اکبر محزون در گفت‌وگو با ایسنا افزود: یکی از دلایل بیان آمار اطلاع‌رسانی به خانواده‌ها درباره اتفاقات در سطح کلان است، علاوه بر آن، این افراد متوجه می‌شوند که  تصمیم‌های فردی آنان چه تاثیری می‌تواند بر وضعیت کشور بگذارد.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزان یکی دیگر گروه‌های هدف ماست، اظهارکرد: برنامه‌ریزان باید از آمار اطلاع یابند و می‌توانند اقدامات عملی را بر اساس آمار در دستور کار خود قرار دهند. تاکنون در زمینه آمارطلاق به اندازه کافی هشدار داده شده است.

محزون افزود: تکرار مکررات ممکن است آسیب به وجود آورد و ما از آن پرهیز می کنیم. هر وقت کارهای عملی در زمینه کاهش طلاق انجام شود و ما اثربخشی برنامه‌ها را به اطلاع می‌رسانیم.

وی درباره آمار سه واقعه ازدواج، فوت و ولادت در چهار ماه سال جاری گفت: در این مدت 234 هزار و 980 مورد واقعه ازدواج ثبت شده است. این آماردر مدت مشابه در سال گذشته 240 هزار و 329 مورد بود بنابراین آمار ازدواج 2.2- درصد کاهش یافته است.

به گفته مدیرکل اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال، با توجه به آنکه به سامانه ثبت اسناد متصل شده‌ایم می‌توانیم در لحظه به اطلاعات ازدواج و طلاق مبادله می‌شود.

محزون درباره آمار ولادت در چهار ماهه سال جاری گفت: در این مدت 512 هزار و 893 مورد ولادت ثبت شده که 395 هزار و 62 مورد شهری و 117 هزار و 831 مورد روستایی بوده است. 263 هزار و 932 ولادت پسر و 248 هزار و 961 ولادت دختر رخ داده است.

وی افزود: به طورمتوسط در طول شبانه‌روز 4136 و در هر ساعت 172 واقعه ولادت به ثبت رسیده است این در حالیست که آمار ولادت در مدت مشابه در سال 94 در هر شبانه‌روز و ساعت به ترتیب  4302 و 179 واقعه بود.

محزون در پایان درباره آمار فوت در چهار ماه اخیر گفت: در این مدت 122 هزار و 455 واقعه فوت ثبت شده که 91 هزار و 626 مورد شهری و 30 هزار و 829 مورد روستایی بوده است.  طی چهار ماه فوت 69 هزار و 392 مرد و 53 هزار و 62 زن ثبت شده است. این آمار به طور متوسط در شبانه روز 988 واقعه و در ساعت 41 رویداد بوده است. آمار فوت نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نکرده است.

 

برچسب ها : آمار ازدواج،آمار ازدواج در ایران،آمار ازدواج در سال 93،آمار ازدواج در سال 94،آمار ازدواج در سال 95،آمار ازدواج سفید در ایران،آمار ازدواج کودکان در ایران،آمار ازدواج موقت در ایران،آمار ازدواج و طلاق،آمار ازدواج و طلاق در ايران،آمار تولد ایران،آمار تولد پسر و دختر،آمار تولد در ایران،آمار تولد در جهان،آمار تولد در سال 94،آمار تولد در سال 95،آمار تولد در هر ثانیه،آمار تولد در هر ثانیه در جهان،آمار تولد نوزادان،آمار تولد نوزادان پسر،آمار طلاق در آمریکا،آمار طلاق در ایران،آمار طلاق در ایران با نمودار،آمار طلاق در ایران سال 95،آمار طلاق در تهران،آمار طلاق در تهران 94،آمار طلاق در جهان،آمار طلاق در سال 93،آمار طلاق در سال 94،آمار طلاق در سال 95،سازمان ثبت احوال اسامي مجاز،سازمان ثبت احوال اسامی،سازمان ثبت احوال اصفهان،سازمان ثبت احوال تهران،سازمان ثبت احوال جمهوری اسلامی ایران،سازمان ثبت احوال كشور،سازمان ثبت احوال کشور،سازمان ثبت احوال کل کشور،سازمان ثبت احوال مشهد

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت