ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اظهارات لوزانو پس از شکست برابر صربستان

نویسنده: احمد اعجازی

اظهارات لوزانو پس از شکست برابر صربستان

لوزانو,کاریمی لوزانو,رائول لوزانو,المدرب لوزانو,نظام لوزانوفا,جورجی لوزانوف,لادیسلاس لوزانو,الیسون لوزانو,جایمی لوزانو,خاویر لوزانو,والیبال ایران صربستان,والیبال لیگ جهانی,والیبال,والیبال ایران,والیبال ساحلی زنان,والیبال زنان,والیبال ساحلی,والیبال ارومیه,والیبال زنان جهان,والیبال بانک سرمایه,صربستان و مونته نگرو,صربستان ویزا,صربستان و اتحادیه اروپا,صربستان کجاست,صربستان و آلبانی,صربستان آلبانی,صربستان و بوسنی,صربستان و مونتنگرو,صربستان به انگلیسی,صربستان آلبانی,اخبار والیبال ایران,اخبار والیبال,اخبار والیبال,اخبار والیبال لیگ جهانی,اخبار والیبال ایران,اخبار والیبال جام جهانی,اخبار والیبال لیگ جهانی 2014,اخبار والیبال لیگ جهانی 2016,اخبار والیبال مازندران,اخبار والیبال گنبد,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 تیر 1395

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در ابتدای سه ست مسابقه با صربستان تمرکز لازم را نداشتیم.

به گزارش فارس، رائول لوزانو پس از شکست 3 بر یک تیم ایران برابر صربستان در آخرین دیدار هفته دوم لیگ جهانی اظهار داشت: در مجموع مسابقه ایران و صربستان در سطح خوبی برگزار شد که مغلوب این تیم شدیم.

وی با بیان اینکه در سه ستی که نتیجه را به صربستان واگذار کردیم، تمرکز لازم در ابتدای ست را نداشتیم، گفت: این موضوع باعث اختلاف امتیاز دو تیم می شد و فشار زیادی به بازیکنان برای جبران این اختلاف می آورد که در مجموع عملکرد آنان را تحت تاثیر قرار می داد و در نهایت جبران مشکل بود.

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: دو تیم ایران وصربستان در دفاع در یک سطح بودند و از عملکرد بازیکنان ایران راضی هستم. ویژگی تیم صربستان سرویس های قدرتمند است که این تیم برابر برزیل 20 امتیاز از سرویس به دست آورد اما ایران تنها هشت امتیاز سرویس به صربستان داد. دریافت ها را کنترل کردیم.

وی با بیان اینکه رقابت نزدیکی با صربستان در این مسابقه داشتیم گفت: در این مسابقه به دیگر بازیکنان که کمتر میدان داده بودیم، اجازه حضور در زمین دادیم و این تعویض ها به حفظ هماهنگی تیمی ایران نیز کمک کرد. از تعویض‌ها راضی هستم.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت