ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اطلاعیه اتاق ایران در پی استعفای جلال پور

نویسنده: احمد اعجازی

اطلاعیه اتاق ایران در پی استعفای جلال پور

اتاق ایران و ایتالیا,اتاق ایران و آلمان,اتاق ایران و روسیه,اتاق ایران چین,اتاق ایران,اتاق ایران و عراق,اتاق ایران و ترکیه,اتاق ایران و چین,اتاق ایران و فرانسه,اتاق ایران و امارات,جلال پور,جلال پور اتاق بازرگانی,جلال پور سعید,جلال پور قاسم,محسن جلال پور,شهره جلال پور,جلال چراغپور,حسین جلال پور,شیلا جلال پور,دکتر جلال پورقاسم,اتاق بازرگانی ایران و آلمان,اتاق بازرگانی ایران و چین,اتاق بازرگانی ایران و روسیه,اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا,اتاق بازرگانی ایران و فرانسه,اتاق بازرگانی ایران و افغانستان,اتاق بازرگانی ایران و عراق,اتاق بازرگانی ایران و انگلیس,اتاق بازرگانی ایران ترکیه,اتاق بازرگانی ایران و ترکمنستان,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 10 مرداد 1395

 به دنبال استعفای محسن جلال پور رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران،هیات رییسه اتاق ایران اطلاعیه صادر کرد.

در اطلاعیه هیات رییسه اتاق ایران آمده است:
« از 24 خرداد سال 94 که دور هشتم اتاق ایران آغاز گردید تلاش مجدانه ای از سوی همه ارکان اتاق در یکی از مهمترین مقاطع تاریخی اقتصاد کشور آغاز شد و اتاق ایران در جهت پویایی اقتصاد کشور تمام همت خود را به کار بست و فعالیتهای خود را در بهره گیری از بستر جدید کسب و کار کشور متمرکز کرد.

در این خصوص نقش ریاست محترم اتاق جناب آقای جلال پور بسیار تعیین کننده و بی بدیل بوده است. اقدامات خستگی ناپذیر و مؤثر ایشان ، در کنار احساس مسئولیت و عشق و علاقه به بخش خصوصی ایران بر کسی پوشیده نیست و خدمات ارزنده ایشان ماندگار خواهد بود.

متأسفانه کسالت پیش آمده و نیاز به استراحت برای مدتی اتاق را از فعالیت آقای جلال پور محروم خواهد کرد. احساس مسئولیت پذیری این عزیز و اعلام استعفا از جانب ایشان به هیأت نمایندگان اتاق ایران اقدام متواضعانه ای برای واگذاری تصمیم در چنین شرایطی به هیات نمایندگان به عنوان رکن عالی اتاق ایران بود.

هیأت رئیسه اتاق ایران ضمن قدردانی از تلاشهای ریاست محترم ، استعفای ایشان را به رسم امانت تا بهبودی و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده دار وظایف اتاق خواهند بود.

انشا ا… با حضور مجدد جناب آقای جلالپور در هیات نمایندگان و تشریک مساعی با ایشان تصمیم نهایی اتخاذ می شود. امید است اتاق ایران همچنان از وجود ایشان بهره مند شود.»

محسن جلال‌پور که از 24 خرداد ماه سال گذشته رئیس اتاق ایران بوده است، صبح امروز به دلیل بیماری قلبی از سمت  خود کناره‌گیری کرد. وی گفته است:پزشکان کار سنگین و پرتنش را برای او اکیدأ ممنوع کرده‌اند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت