ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

استقلال مدعی هر دو جام خواهد بود

نویسنده: علی باستانی

استقلال مدعی هر دو جام خواهد بود

 

استقلال تهران,استقلال تهران ویکی پدیا,استقلال تهران استقلال اهواز,استقلال تهران استقلال خوزستان,استقلال تهران فوتبال,استقلال تهران نقل و انتقالات,استقلال تهران عکس,استقلال تهران قطره,استقلال تهران ورزش,استقلال تهران جدید,استقلال,استقلال خوزستان,استقلال احمد,استقلال پرسپولیس,استقلال و پرسپولیس,استقلال الکویت,استقلال جوان,استقلال اهواز,استقلال الاردن,استقلال سوراخ,تیم استقلال,تیم استقلال تهران,تیم استقلال در pes 2016,تیم استقلال اهواز,تیم استقلال خوزستان,تیم استقلال ایران,تیم استقلال ایران,تیم استقلال عکس,تیم استقلال ب تهران,تیم استقلال ب,

 

منصور رشیدی در پاسخ به این پرسش که با توجه به همکاری‌اش با علیرضا منصوریان در تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی امید به نظرش وی می‌تواند در استقلال موفق باشد، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: چهار، پنج سال پیش صحبت از حضور منصوریان در استقلال شد، ولی من  در همان زمان هم مخالف بودم و گفتم که او جوان است و نمی‌تواند تیم را جمع کند. او باید چند سال تجربه جمع کند و به استقلال بیاید. حالا او بعد از کار با افشین قطبی و کار در تیم نفت تهران به این تجربه رسیده  است. الان بهترین فرصت برای منصوریان و استقلال است و صد درصد با انتخاب او موافق هستم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا او با انتقاداتی که از لیست خروجی استقلال صورت گرفته موافق است، بیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد: این همان بحث تجربه است که به آن اشاره کردم. تا جایی که می‌دانم هشت بازیکن را منصوریان نخواسته و البته این سلیقه او است. هر چند که من فکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم چند نفر از این بازیکنان می‌توانستند به استقلال کمک کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال  استقلال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در پایان و در پاسخ به این سوال که توقع‌اش از این تیم در فصل پیش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رو چیست، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: به لحاظ فنی استقلال و منصوریان می‌توانند موفق باشند. فکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم استقلال توانایی کسب هر دو جام را با منصوریان دارد. او بازیکنان خوبی گرفته است و گفته که چند بازیکن دیگر خوب دیگر را هم می‌خواهد جذب کند. البته منصوریان قولی برای قهرمانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نداده است و این مساله منطقی است، ولی چیزی که من می‌بینم این است که استقلال برای قهرمانی بسته شده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت