ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

استقبال مخاطبان شهرستانی از «ناردون»

نویسنده: علی باستانی

استقبال مخاطبان شهرستانی از «ناردون»

 

ناردون,ناردونه,ناردون مرغ,ناردونه زند وکیلی,ناردونه ساره,ناردون چیست,ناردونه چیست,ناردونه دانلود,ناردونه متن,ناردون برگر,فیلم ناردون,

 

اکران فیلم سینماییی “ناردون” در شهرستانها با استقبال خوب علاقه مندان به سینما مواجه شده است.

در حالی که در هفته اول اکران “ناردون” اقبال مخاطبان پایتخت نشین نسبت به این کمدی مفرح بود که در کانون توجه قرار گرفت با آغاز هفته دوم نمایش مخاطبان شهرستانی هم اقبال قابل توجهی به “ناردون” نشان داده اند.

سینماهایی در شیراز، مشهد، اصفهان، تبریز، همدان، سنندج، زنجان، شهرکرد، کرج و یزد در روزهای گذشته “ناردون” را روی پرده فرستاده اند و به زودی شهرستانهای دیگری هم فیلم را اکران خواهند کرد.

در اغلب این شهرستانها استقبال از “ناردون” تقریبا از همان سانسهای ابتدایی روزهای اول اکران قابل توجه بوده است و سبب ساز آن شده است که بیشتر سینماها به صورت فول سانس فیلم را روی پرده بفرستند.

“ناردون” که از حضور امین حیایی، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، امیر نوری، لیلا اوتادی، شهرام قاعدی و علیرضا مسعودی(علی مشهدی) سود می برد توسط فریدون حسن پور ساخته شده است. منصور سهراب پور تهیه کننده فیلم است.

اغلب لوکیشنهای “ناردون” در طبیعت بکر شمال کشور قرار داشته و فیلم داستانی پرحادثه را درباره آدمهایی روایت می کند که بنا میشود برای کمک به کاهش هزینه هایشان، مراسم عروسی خود را همزمان با مراسم عزا برگزار کنند!!!

پخش کننده “ناردون” رسانه فیلمسازان به مدیریت حبیب اسماعیلی است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت