ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

استایل های موردعلاقه خانم ها که میخواهند مردان داشته باشند/ اصول خوش تیپی به نظر خانم ها

نویسنده: علی باستانی

%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%db%8c%d9%84-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af%d8%b9%d9%84%d8%a7%d9%82%d9%87-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d9%87%d8%a7-%da%a9%d9%87-%d9%85%db%8c%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%87

 

,مردان خوشتیپ از نظر زنان,مردان خوش تیپ,مردان خوشتیپ ایرانی,مردان خوش تیپ ایران,مردان خوشتیپ جهان,مردان خوش تیپ ترکیه,پسران خوشتیپ فیسبوک,مرد خوش تیپ,مرد خوشتیپ ایرانی,مرد خوش تیپ به انگلیسی,مردان خوش تیپ,مردان خوشتیپ ایران,عکس مردان خوشتیپ ایرانی,عکس مرد خوشتیپ ایرانی,بازیگران مرد خوشتیپ ایرانی,گالری عکس مردان خوشتیپ ایرانی,عکس های مردان خوشتیپ ایرانی,تصاویر مردان خوشتیپ ایرانی,عکس از مردان خوشتیپ ایرانی,مردان خوشتیپ دنیا,10 مرد خوش تیپ دنیا,100 مرد خوشتیپ دنیا,مرد خوشتیپ دنیا,ده مرد خوشتیپ دنیا,عکس مرد خوشتیپ ایران,خوش تیپ مرد جهان,ده مرد خوشتیپ جهان,صد مرد خوشتیپ جهان,عکس مردان خوشتیپ جهان,10 مرد خوشتیپ جهان,مردان خوشتیپ هالیوود,بازیگران مرد خوشتیپ هالیوود,بازیگران مرد خوشتیپ هالیوودی,مردان مسن خوش تیپ,مرد مسن خوشتیپ,پیرمرد خوش تیپ,عکس مرد مسن خوشتیپ,مرد خوشتیپ,مرد خوش تیپ ایرانی,مردان خوشتیپ,خوشتیپ ترین مرد دنیا,خوشتیپترین مرد جهان,مرد خوش تیپ,خوشتیپترین مرد ایران,پسر خوشتیپ ایرانی فیسبوک,پسر خوشتیپ ایرانی,عکس بازیگران مرد خوشتیپ ایرانی,عکسهای مردان خوشتیپ ایرانی,مردان خوش تیپ ایران,مردان خوش تیپ جهان,عکس مردان خوشتیپ,پسران خوش تیپ

 

در چند هفته گذشته، در اخبار اعلام شد که بررسی های انجام شده توسط فروشندگان آنلاین نشان می دهد، 67 درصد از زنان اقرار کرده اند که لباس پوشیدن همسر خود را کنترل می کنند. امروزه که زوج کیم یی (KimYe )  زوج طلایی در نظر گرفته می شوند، این نتایج شگفت انگیز نیست. تعهد آن ها به پوشیدن لباس های ست مخصوصا از برند جیوانچی (Givenchy ) ( حتی اگر رابطه بینشان سرد باشد ) قابل تحسین است.

همچنین اگر چه ، دیوید و ویکتوریا بکهام ممکن است لوازم برند “دلچه اند گابانا” ی خود را کنار گذاشته باشند، اما مطمئنا هنوز هم از مورد ستایش قرار گرفتن به عنوان یکی از آگاه ترین زوج های جهان از سبک و استایل، لذت می برند.

خارج از شایعات سلبریتی ها، واقعیت این است که به مردان با سایز ها و اندازه های مختلف در طول چندین دهه توصیه هایی در مورد سبک و استایل شده است . در پایان این متن ما می خواهیم بهترین شکل نظرات را به شما ارائه دهیم و در نتیجه، کسانی که برایمان مهم هستند را تحت تاثیر قرار دهیم.

هر چند پیشنهاد ما این است که به خانوم ها اجازه ندهید که سبک دقیق مورد علاقه خود را به شما دیکته کنند، اما فکر می کنیم این یک فرصت خوب است که کمی درباره نظر شخصیشان و این که دنبال چه چیزی هستند بپرسید. با در نظر گرفتن این ها، ما با پنج خانم حرفه ای در زمینه ی پوشاک آقایان صحبت کردیم تا افکارشان را درباره نوع لباس پوشیدن مردان بدانیم.

از ویرایشگر مجله ی آقای پورتر تا یکی از سبک شناسان سایت ASOS و با یکی از مدیران موفق لندنی در زمینه پوشاک مردانه ارتباط برقرار کردیم تا راهنمایی های خود را در زمینه بهترین استایل های مردانه به شما بگویند.

هر چیزی که با اعتماد به نفس پوشیده شود جذاب است .

کوزت مک کری(Cozette McCreery) ، طراح و کارگردان برند SIBLING ، می گوید: “به نظر من هیچ چیز کسل کننده تر از این نیست که لباس هایی که مرد پوشیده است ، بخواهد به او شخصیت دهد. لباس پوشیدن باید تنها بخشی از شخصیت او باشد. من یکی از طرفداران بزرگ پیراهن های گرانج (نوعی پیراهن مربوط به دوستداران موسیقی راک) هستم. شاید چون پیراهن های خودم شبیه به آن هستند، که در این صورت، من یک نارسیست (خودگرا) بزرگ هستم.”

تلاش خیلی زیاد برای مطابق مد بودن، جذاب نیست .

 استایل های موردعلاقه خانم ها که میخواهند مردان داشته باشند

ویکتوریا هیگز(Victoria Higgs) ، سبک شناس، می گوید: “من به نوعی از فشاری که مردم به خاطر مد تحمل می کنند، نفرت دارم. به نظرم اگر انسانی ظاهر بین باشید، خرید مطابق مد چیزیست که طبیعتا اتفاق می افتد. چیزی که من در مورد پوشاک مردانه می پسندم، این است که اگر شخصیت مستقل خود را داشته باشند، خیلی با ارزش تر از آن است که هر شش ماه کمد لباس خود را کاملا با مد تغییر دهند.”

هرگز ساده ها را دست کم نگیرید .

استایل های موردعلاقه خانم ها که میخواهند مردان داشته باشند

جودی هریسون( Jodie Harrison) ، ویرایشگر مجله “آقای پورتر” می گوید: ” یک تی شرت سفید ساده، یک ژاکت ترمه خاکستری با کیفیت عالی، یک پالتوی پشمی ساده و… ، زنان عاشق این هستند که مردان لباس های ساده انتخاب کنند. رنگ و عمق باید از مردی که آن لباس را پوشیده است بیاید، نه از خود لباس.”

لباس رنگی بپوشید، اما با دقت!

استایل های موردعلاقه خانم ها که میخواهند مردان داشته باشند

گامز گول ( Gamze Gul ) ، سبک شناس شخصی سایت ASOS می گوید: “چند تکه رنگی بین لباس هایتان می تواند خوب باشد و به راحتی لباس هایی که قبلا می پوشیدید را جدید نشان دهد. سعی کنید از رنگ ها استفاده های کوچک بکنید به جای آن که آن را با تمام تیپ خود ترکیب کنید. قانون های قدیمی توجه به رنگ پوستتان هنوز معتبر هستند. در کل هر چقدر پوست شما تیره تر است، می توانید از رنگ هایی روشن تر کمک بگیرید.”

برای جین های خوب پول خرج کنید!

 استایل های موردعلاقه خانم ها که میخواهند مردان داشته باشند

کندیک بیلی(Candice Bailey ) ، سبک شناس، می گوید: “توجه به جزییات در خیاطی برای من نکته مهمی است. شلوار جین های بد این نکته را رعایت نکرده اند. یک پسر که تلاش می کند بهترین جفت را برای خود بیابد، باید به ظاهر خود افتخار کند و مشتاق باشد که زمانی را صرف بررسی اندازه و تناسب ظاهر و اندازه لباس های خود کند.”

و حرف آخر

بنابراین، به نظر می رسد زنان در واقع، وقتی بحث لباس و آراسته بودن مردان پیش بیاید، انتظارات بیش از حدی از ما ندارند. به سادگی و کلاسیک بودن بچسبید، هویت شخصی خود را داشته باشید و بیش از حد تلاش نکنید. بزرگترین ابزاری که یک مرد می تواند داشته باشد چیست؟ اعتماد به نفس!

آیا این به این معنی است که دیگر نباید نگران این باشیم که چطور به نظر می رسیم؟ و آیا شما فقط به سلیقه خودتان و فقط برای خودتان به تنهایی لباس می پوشید؟ چند نفر از شما وقتی صحبت از لباس و استایل می شود، به طور منظم دنبال نظر و مشاوره شریک زندگی خود هستید؟

برچسب ها : 10 مرد خوش تیپ دنیا،10 مرد خوشتیپ جهان،100 مرد خوشتیپ دنیا،بازیگران مرد خوشتیپ ایرانی،بازیگران مرد خوشتیپ هالیوود،بازیگران مرد خوشتیپ هالیوودی،پسر خوشتیپ ایرانی،پسر خوشتیپ ایرانی فیسبوک،پسران خوش تيپ،پسران خوشتیپ فیسبوک،پیرمرد خوش تیپ،تصاویر مردان خوشتیپ ایرانی،خوش تیپ مرد جهان،خوشتیپ ترین مرد دنیا،خوشتیپترین مرد ایران،خوشتیپترین مرد جهان،ده مرد خوشتیپ جهان،ده مرد خوشتیپ دنیا،صد مرد خوشتیپ جهان،عکس از مردان خوشتیپ ایرانی،عکس بازیگران مرد خوشتیپ ایرانی،عکس مرد خوشتیپ ایران،عکس مرد خوشتیپ ایرانی،عکس مرد مسن خوشتیپ،عکس مردان خوشتیپ،عکس مردان خوشتیپ ایرانی،عکس مردان خوشتیپ جهان،عکس های مردان خوشتیپ ایرانی،عکسهای مردان خوشتیپ ایرانی،گالری عکس مردان خوشتیپ ایرانی،مرد خوش تيپ،مرد خوش تیپ،مرد خوش تیپ ایرانی،مرد خوش تیپ به انگلیسی،مرد خوشتیپ،مرد خوشتیپ ایرانی،مرد خوشتیپ دنیا،مرد مسن خوشتیپ،مردان خوش تيپ،مردان خوش تيپ ايران،مردان خوش تيپ جهان،مردان خوش تیپ،مردان خوش تیپ ایران،مردان خوش تیپ ترکیه،مردان خوشتیپ،مردان خوشتیپ از نظر زنان،مردان خوشتیپ ایران،مردان خوشتیپ ایرانی،مردان خوشتیپ جهان،مردان خوشتیپ دنیا،مردان خوشتیپ هالیوود،مردان مسن خوش تیپ

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت