ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ازدواج پنهانی خانم بازیگر + عکس

نویسنده: احمد اعجازی

ازدواج پنهانی خانم بازیگر + عکس

ازدواج پنهانی شاه و گوگوش,ازدواج پنهانی شاه با گوگوش,ازدواج پنهانی بهرام رادان,ازدواج پنهانی بازیگران ایرانی,ازدواج پنهانی موهیول و یون,ازدواج پنهانی بازیگران,ازدواج پنهانی,ازدواج پنهانی,ازدواج پنهانی دو بازیگر مشهور,ازدواج پنهانی شاهرخ استخری,جنیفر آنیستون برهنه,جنیفر انیستون,جنیفر آنیستون,جنیفر انیستون حامل,جنیفر انیستون و براد بیت,جنیفر آنیستون و براد پیت,جنیفر انیستون فیس بوک,جنیفر انیستون و برد پیت,جنیفر آنیستون و آنجلینا جولی,جنیفر آنیستون+عکس, جاستین ثرو

خبر تازه منتشر شده از ازدواج جنیفر آنیستون و جاستین ثرو دور از چشم رسانه‌ها نشانگر علاقه روزافزون چهر‌ه‌های سرشناس سینما به مخفی نگاه داشتن مسائلی از این دست می باشد.

مراسم پنهانی عروسی آنیستون در تضاد با مراسمی می باشد که پیش از این توسط ستاره‌های دنیای سرگرمی برگزار می‌شد و بین ستاره ها رایج بود. جی‌دی هیمن از مجله پیپل در این باره گفته است: «ستاره‌ها نیز همانند هر شخص دیگری در دنیای مدرن رسانه‌ها زندگی می‌کنند و حفظ حریم خصوصی برای آنها بسیار مشکل شده است.»

هیمن با اشاره به اینکه ستاره سابق سریال پرطرفدار «دوستان» هیچ حساب کاربری در توئیتر، فیسبوک و یا اینستاگرام ندارد، گفت که از اقدام آنیستون برای برگزاری مراسم ازدواجی به این صورت اصلا تعجب نکرده است و مانند دیگران شگفت زده نشده است.

آنیستون که در اوت سال 2000 طی یک مراسم پرزرق و برق و تجملاتی که یک میلیون دلار هزینه داشت، با برد پیت ازدواج کرده بود، این بار از 70 مهمان خود در یک مراسم ساده در حیاط خانه‌اش در بل ایر پذیرایی کرده است. همسر سابق او برد پیت نیز چند سال پیش در یک کلیسای کوچک با آنجلینا جولی ازدواج کرده بود.

%image_alt%

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت