ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان!/ از مجری های جنجالی تا بازیگران محبوب و مشهور

نویسنده: علی باستانی

%d8%a7%d8%b2%d8%af%d9%88%d8%a7%d8%ac-%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%a2%d9%86%d8%aa%d9%86-%d8%b2%d9%86%d8%af%d9%87-%d9%88-%d8%b7%d9%84%d8%a7%d9%82-%d9%85%d8%ae%d9%81%db%8c-%d9%87%d9%86%d8%b1%d9%85%d9%86%d8%af

 

,ازدواج بازیگران ایرانی با هم,ازدواج بازیگران ایرانی با همدیگر,عکس های عروسی بازیگران ایرانی با همسرانشان,بازیگران ایرانی که باهم ازدواج کرده اند,عکس بازیگران ایرانی که باهم ازدواج کرده اند,عکس های بازیگران ایرانی که باهم ازدواج کردند,عکس ازدواج بازیگران ایرانی با هم,عکس عروسی بازیگران ایرانی با همسرانشان,عکس عروسی بازیگران ایرانی با همسرشان,عکس عروسی بازیگران ایرانی با همسران واقعیشان,ازدواج بازیگران پورنو,ازدواج بازیگر پورنو,ازدواج بازیگران پورن,ازدواج بازیگر پورن,ازدواج بازیگران فیلمهای پورنو,ازدواج بازیگران زن پورنو,ازدواج بازیگران سینما,ازدواج بازیگران سینما و تلویزیون,ازدواج بازیگران سینما با هم,ازدواج بازیگران سینما ایران,ازدواج بازیگر سینما با فوتبالیست,ازدواج بازیگران سینما,عروسی بازیگران سینما,ازدواج بازیگران سینمای ایران,ازدواج های بازیگران سینمای ایران,عکسهای ازدواج بازیگران سینمای ایران,ازدواج بازیگران هندی,ازدواج بازیگران هندی با هم,عروسی بازیگران هندی,ازدواج بازیگر هندی,ازدواج بازیگران هند,ازدواج ناموفق بازیگران هندی,مراسم ازدواج بازیگران هندی,عکسهای ازدواج بازیگران هندی,حلقه ازدواج بازیگران هندی,ازدواج بازیگران معروف هندی,ازدواج بازیگران ایران,ازدواج بازیگران ایرانی با یکدیگر,ازدواج بازیگران ایرانی در سال 96,ازدواج بازیگران ایرانی جدید,ازدواج بازیگران ایرانی عکس,ازدواج بازیگران ایرانی 95,ازدواج بازیگر ایرانی,ازدواج بازیگر ایرانی با فوتبالیست,ازدواج بازیگران کره ای,ازدواج بازیگران کره ای باهم,ازدواج بازیگر کره ای,عروسی بازیگران کره ای,ازدواج بازیگران کره ای,مراسم ازدواج بازیگران کره ای,عکس عروسی بازیگران کره ای,عکسهای عروسی بازیگران کره ای,کلیپ عروسی بازیگران کره ای,فیلم عروسی بازیگران کره ای,ازدواج بازیگران ترکیه,عروسی بازیگران ترکیه,ازدواج بازیگران ترکی,عروسی بازیگران ترکیه ای,ازدواج های بازیگران ترکیه,عکس ازدواج بازیگران ترکیه ای,ازدواج واقعی بازیگران ترکیه,ازدواج بازیگران ترکیه ای,ازدواج بازیگران سینمای ایران,عکس عروسی بازیگران سینمای ایران,فیلم عروسی بازیگران سینمای ایران,عکسهای عروسی بازیگران سینمای ایران,عروسی بازیگران سینما ایران,عکس ازدواج بازیگران سینمای ایران,ازدواج بازیگران جدید,ازدواج جدید بازیگران ایرانی,ازدواج جدید بازیگران ایرانی,ازدواج های جدید بازیگران ایرانی,ازدواج های جدید بازیگران,جدیدترین ازدواج بازیگران ایرانی,جدیدترین ازدواج بازیگران,ازدواج بازیگر جدید,ازدواج جدید بازیگران با هم,ازدواج جدید بازیگران سینما

 

این روزها یکی از خبرهای زردی که مدام بین گروه‌های مختلف تلگرامی دست به دست می‌شود شایعه جدایی«بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل»است؛ شایعه‌ای که دانستن راست و دروغش برای عده‌ای از جوانان به قدری شدت گرفته که این موضوع خانوادگی را برای آنها تبدیل به یک دغدغه جدی کرده است تا جایی که«بهنوش طباطبایی» دو روز پیش به این موضوع واکنش نشان داد و گفت:« من این شایعه را نه تایید می‌کنم و نه تکذیب تا یاد بگیریم در زندگی خصوصی افراد سرک نکشیم»جمله‌ای که وقتی با آن مواجه می‌شوید به‌طور قطع درست بودن و اخلاقی بودن آن را تایید می‌کنید اما سؤال اینجاست که چه کسی به این«سرک کشیدن در زندگی خصوصی» دامن می‌زند؟ چه می‌شود که حالا خبردار شدن از خصوصی‌ترین تصمیم یک زوج برای عده زیادی رنگ و بوی«دغدغه» به خودش می‌گیرد؟

کافی است کمی به عقب برگردید به ۶ سال گذشته و به وقتی که بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل در پربیننده‌ترین ساعات تلویزیون از شروع این«زندگی خصوصی»پرده برداشتند و از همه مردم ایران خواستند که برای خوشبختی آنها دعا کنند و رسانه ملی مثل همیشه به واسطه سرشناس بودن این دو نفر، از آن‌ها در قاب یک «زوج خوشبخت»رونمایی کرد و در برنامه‌های مختلف رادیو و تلویزیون دعوت به عمل آورد؛ اتفاقی که نه فقط درباره این دو نفر که در مورد ازدواج سایر هنرمندان هم تکرار شد.

 ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان

 اما نکته اینجاست که رسانه‌ها و هنرمندان همیشه به واسطه کارهایشان شکل‌دهنده ذائقه مردم و علاقه مندی های مخاطبانشان هستند؛ ذائقه و دست‌پختی که شاید بعدها حتی به مذاق خودشان هم خوش نیاید و سطح دغدغه مخاطبان را تا حد دانستن زندگی خصوصی افراد تنزل بدهد.

 ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان

به همین بهانه سراغ اتفاقاتی رفتیم که زمینه ساز دخالت و قضاوت های نا به جای افراد در زندگی خصوصی چهره هاست. حالا این افراد به ظاهر کنجکاو یا می توانند مردم معمولی باشند یا رسانه هایی که ناشیانه به خودشان اجازه می دهند تا درباره این امور شخصی وخصوصی سوال بپرسند.

ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان

وقتی در فضای عمومی از حریم خصوصی حرف می زنیم

مفهوم حریم خصوصی همیشه جزو موضوعاتی بوده است که همگی ما به فراخور دیدگاه هایمان تعریف های متفاوتی از آن داشته ایم. تا جایی که همین تعاریف متفاوت گاه باعث سر درگم شدن روابط آدم ها با یکدیگر می شود. این سر درگمی و تشویش از جایی کار را سخت تر می کند که خود فرد هم تعریف مشخصی از حریم خصوصی که خودش برای دیگران تعریف می کند؛ ندارد. معضلی که شاید بتوان به وفور آن را در رفتارهای ضد و نقیض هنرمندان دید.

ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان

 ماجرا از جایی شروع می شود که اعلام شروع زندگی مشترک دو چهره سرشناس با یکدیگر می شود خبر خوشی که منافاتی با حفظ حریم خصوصی آنها ندارد. همین هم باعث می شود تا هر دو هنرمند خودشان را ملزم بدانند که با مصاحبه های متفاوت و روی جلد رفتن عکس هایشان در قالب یک«زوج خوشبخت» به مردم نوید یک زندگی دوست داشتنی را بدهند.اما در جایی دیگر خبر پایان همان زندگی مشترک و دانستن آن برای  همان مخاطب ها می شود مصداق بارز«تجاوز به حریم شخصی افراد» ولی واقعیت غیرقابل انکار اینجاست که وقتی هر کدام از این چهره های سرشناس به هر بهانه ای وجهی از زندگی خصوصی خودشان را در فضایی عمومی برای طرفدارانشان به اشتراک می گذارند خواسته یا ناخواسته آنها را به قضاوت و یا حتی دخالت های نا به جا در زندگی شخصی شان دعوت می کنند.

 ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان

نمونه بارز این سر در گمی در تعیین حریم خصوصی چهره را می شود در ماجرای جدایی «رامبد جوان» و «سحر دولتشاهی» دید؛ زمانی بود که این دو بازیگران در برنامه ها و نشریات مختلف حاضر می شدند و درقالب یک «زوج خوشحال» خودشان را به مخاطبانشان معرفی می کردند تا جایی که رامبد جوان در یکی از برنامه های تلویزیونی کار را به جایی رساند که برای مخاطب میلیونی تلویزیون از موتور سیکلتی که به عنوان هدیه تولد برای همسرش خریده بود حرف زد. ولی به محض پایان همان زندگی مشترک نسبت به سوال های کنجکاوانه همان مخاطبان میلیونی واکنش نشان داد و از این اتفاق به عنوان«سرک کشی وقیحانه» در زندگی شخصی افراد یاد کرد.

ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان

اما در این بین سحر دولتشاهی نسبت به این اتفاق واکنش منطقی‌تری داشت و تا حدی به سؤال پرسیدن‌های مخاطب حق داد اما از مردم خواهش کرد که زخم‌های کهنه را برای او تازه نکنند. «یک زمانی بازیگر یا هر شخص دیگری اطلاعات بخشی از زندگی خصوصی‌اش را در مصاحبه‌ها یا روابط اجتماعی‌اش به شکل عمومی در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. من هم متأسفانه در مقطعی این کار را کردم.خب بعد از اینکه این اطلاعات را دادید، مخاطب پیگیر آن می‌شود این مسئله را کاملا درک می‌کنم ولی گاهی مسائلی پیش می‌آید و طی آن سوالاتی از شما می‌شود که با تمام احترامی که برای پرسش کننده اش قائل می‌شوی اما جواب دادن به آن سؤال‌ها باعث می‌شود پای افراد ذینفع دیگری غیر از خود شخص هم به میان بیاید  از اینجا به بعد ماجرا اصلا قشنگ نیست.»

 ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان

وقتی چهره کبودمان را برای مخاطب شیر می کنیم

گسترش شبکه های اجتماعی بیش از پیش به تبادل و اشتراک اطلاعات بین آدم ها کمک می کند تا جایی که دسترسی بیشتر مردم به این فضا منجر به این موضوع شده است تا رابطه هنرمندان و چهره های سرشناس با هواداران و مخاطبانشان تنگاتنگ و بی واسطه تر از گذشته به نظر بیاید. به شکلی که مخاطب امروز دیگر لازم نیست تا برای خواندن این حواشی و اخبار زرد  چند روز یا چند هفته صبر کند چون کافی است در یکی از شبکه های اجتماعی صفحه هنرمند محبوبش را دنبال کند تا از ریزترین اتفاقاتی که خودشان آنها را برای مخاطبانشان به اشتراک می گذارند با خبر شوند حالا این اتفاق می تواند پستی  از یک روز خوب با همسرشان به صرف صبحانه باشد یا تصویر تمرینشان در باشگاه بدنسازی!

عکس هایی که وقتی به آنها نگاه می کنید هرکدامشان به خودی خود می تواند بخشی از زندگی خصوصی این آدم ها باشد که حالا با کامنت های مردمی نمود بیرونی پیدا کرده است.تا جایی که وقتی شما تصویر چهره کبودتان را پست و علیه همسر سابقتان ادعا می کنید دور از انتظار نیست که با رگبار سوال هایی رو به رو شوید که شاید هر کدامشان مخل آسایش زندگی خصوصی شما باشند،زندگی خصوصی ای که خودتان پیش از این آن را در فضای مجازی عمومی کرده اید و به بقیه اجازه داده اید تا در حریم شخصی تان ورود کنند.

وقتی با همسر هنرمندمان در رسانه ملی مهمان می شویم

تلویزیون را شاید بشود یکی از مقصران بزرگ این ماجرا دانست. نوک پیکان از وقتی سمت این رسانه ملی نشانه می رود که صدا و سیمای ما عزمش را جزم می کند  تا برای سبک زندگی مردم از تمام چهره های محبوبش الگو بسازد. برای همین هم در طول سال‌های اخیر تلویزیون تمام تلاشش را کرده تا بازیگران و ورزشکاران را از زاویه زندگی خانوادگیشان به مردم معرفی کند تا حرفه ای که در آن مشغول به کار هستند. تا جایی که خود این رسانه هم فراموش می کند که به صرف یک هنرمند یا ورزشکار خوب بودن، نمی‌توان از وجوه زندگی خصوصی چهره ها برای مخاطب الگوسازی کرد.

ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان

اگر به برنامه های گفتگو محور چند سال گذشته تلویزیون نگاه کنید در بین مهمان های رنگ به رنگ سال تحویل تا دلتان بخواهد می توانید سلبریتی هایی پیدا کنید که روزی در قالب یک زوج خوشبخت و در قابی پر زرق و برق  به مردم معرفی شدند اما چیزی نگذشت که خبر جدایی شان بهت و سوالی بزرگ برای مخاطبانشان ایجاد کرد. شاید یکی از ناموفق ترین الگوهایی که تلویزیون در معرفی آنها  با شکست مواجه شد ازدواج دو مجری سرشناس تلویزیون یعنی «فرزاد حسنی» و «آزاده نامداری» بود دو نفری که تا مدت ها نه تنها مهمان برنامه های مختلف سیما بودند که حتی در ویژه برنامه تحویل سال هم در قالب یک زوج جذاب به عنوان مجری در مقابل چشمان مردم ظاهر شدند. تا اینکه ورق برگشت و با جدایی این دو نفر، رسانه ملی به جای بهبود بخشیدن به اوضاع، شرایط را از چیزی که بود وخیم تر کرد و کار به جایی رسید که با دعوت خانواده«حسنی» و معرفی عروس کوچک این خانواده به مخاطب میلیونی سیما، حالا این رسانه ملی جولانگاهی بود برای دعواهای شخصی و خانوادگی!

آزاده نامداری و همسرش

وقتی برای هوادارانمان الگو می شویم

شاید در نظر اول کمی عجیب وغریب به نظر بیاید، اما اگر نگاهی به دنیای چهره ها بزنید تک و توک می توانید زوج های سرشناسی را پیدا کنید که سال های سال و بی حاشیه در کنار هم زندگی کرده اند بی آنکه خودشان و زندگی خصوصی بینشان را برای مردم رسانه ای کرده باشند برای همین هم هیچ وقت نه نگران خدشه دار شدن حریم خصوصی شان بوده اند و نه نگران الگوبرداری همه جانبه هوادارهایشان از خودشان چون در بحث الگوسازی هنرمندان برای طرفداران جوان،این قشر هر چه قدر هم که بخواهد این موضوع را انکار کند و مدعی شود که آنها هم مثل بقیه آدم های روی زمین معمولی هستند و ممکن الخطا؛

اما در نهایت باید این حقیقت تلخ را بپذیرند که خاصیت رسانه، نمایش چهره ها است در قابی پر زرق و برق برای مردمی که از واقعیت زندگی آنها چیزی نمی دانند برای همین هم چه بخواهند، چه نخواهند در بین مخاطبانشان جوانان و نوجوانانی هستند که برایشان فن پیج بسازند، عکسشان را روی دیوار اتاقشان بچسبانند و به خودشان، درست یا غلط اجازه بدهند که همه جوره اخبارشان را دنبال کنند و دست آخر چهره محبوبشان را صدا بزنند، الگو!

ازدواج روی آنتن زنده و طلاق مخفی هنرمندان

برچسب ها : ازدواج بازيگران سينما،ازدواج بازيگران سينماي ايران،ازدواج بازيگران كره اي،ازدواج بازیگر ایرانی،ازدواج بازیگر ایرانی با فوتبالیست،ازدواج بازیگر پورن،ازدواج بازیگر پورنو،ازدواج بازیگر جدید،ازدواج بازیگر سینما با فوتبالیست،ازدواج بازیگر کره ای،ازدواج بازیگر هندی،ازدواج بازیگران ایران،ازدواج بازیگران ایرانی 95،ازدواج بازیگران ایرانی با هم،ازدواج بازیگران ایرانی با همدیگر،ازدواج بازیگران ایرانی با یکدیگر،ازدواج بازیگران ایرانی جدید،ازدواج بازیگران ایرانی در سال 96،ازدواج بازیگران ایرانی عکس،ازدواج بازیگران پورن،ازدواج بازیگران پورنو،ازدواج بازیگران ترکی،ازدواج بازیگران ترکیه،ازدواج بازیگران ترکیه ای،ازدواج بازیگران جدید،ازدواج بازیگران زن پورنو،ازدواج بازیگران سینما،ازدواج بازیگران سینما ایران،ازدواج بازیگران سینما با هم،ازدواج بازیگران سینما و تلویزیون،ازدواج بازیگران سینمای ایران،ازدواج بازیگران فیلمهای پورنو،ازدواج بازیگران کره ای،ازدواج بازیگران کره ای باهم،ازدواج بازیگران معروف هندی،ازدواج بازیگران هند،ازدواج بازیگران هندی،ازدواج بازیگران هندی با هم،ازدواج جديد بازيگران ايراني،ازدواج جدید بازیگران ایرانی،ازدواج جدید بازیگران با هم،ازدواج جدید بازیگران سینما،ازدواج ناموفق بازیگران هندی،ازدواج های بازیگران ترکیه،ازدواج های بازیگران سینمای ایران،ازدواج های جدید بازیگران،ازدواج های جدید بازیگران ایرانی،ازدواج واقعی بازیگران ترکیه،بازیگران ایرانی که باهم ازدواج کرده اند،جدیدترین ازدواج بازیگران،جدیدترین ازدواج بازیگران ایرانی،حلقه ازدواج بازیگران هندی،عروسی بازیگران ترکیه،عروسی بازیگران ترکیه ای،عروسی بازیگران سینما،عروسی بازیگران سینما ایران،عروسی بازیگران کره ای،عروسی بازیگران هندی،عکس ازدواج بازیگران ایرانی با هم،عکس ازدواج بازیگران ترکیه ای،عکس ازدواج بازیگران سینمای ایران،عکس بازیگران ایرانی که باهم ازدواج کرده اند،عکس عروسی بازیگران ایرانی با همسران واقعیشان،عکس عروسی بازیگران ایرانی با همسرانشان،عکس عروسی بازیگران ایرانی با همسرشان،عکس عروسی بازیگران سینمای ایران،عکس عروسی بازیگران کره ای،عکس های بازیگران ایرانی که باهم ازدواج کردند،عکس های عروسی بازیگران ایرانی با همسرانشان،عکسهای ازدواج بازیگران سینمای ایران،عکسهای ازدواج بازیگران هندی،عکسهای عروسی بازیگران سینمای ایران،عکسهای عروسی بازیگران کره ای،فیلم عروسی بازیگران سینمای ایران،فیلم عروسی بازیگران کره ای،کلیپ عروسی بازیگران کره ای،مراسم ازدواج بازیگران کره ای،مراسم ازدواج بازیگران هندی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت