ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ارتباط نوشابه رژیمی با چاقی !

نویسنده: احمد اعجازی

ارتباط نوشابه رژیمی با چاقی !

نوشابه رژیمی برای دیابت,نوشابه رژیمی+دیابت,نوشابه رژیمی و دیابت,نوشابه رژیمی زیرو,نوشابه رژیمی چیست,نوشابه های رژیمی چیست,نوشابه رژیمی بدون قند,نوشابه رژیمی کوکاکولا,نوشابه رژیمی+دیابت,نوشابه رژیمی برای دیابت,نوشابه رژیمی و دیابت,نوشابه رژیمی سرطان,نوشابه رژیمی کالری,نوشابه رژیمی چند کالری دارد

مطمئنا تا به حال داستان های بی شماری شنیده اید که نوشابه های رژیمی باعث افزایش وزن می شوند و این فرضیه از یافته های چند تحقیق در این مورد ساخته شده است. در یک تحقیق که توسط محققان دانشگاه تگزاس انجام گرفت ۳٫۶۰۰ فرد را به مدت هفت تا هشت سال مورد بررسی قرار دادند، و مقدار مصرف قندهای مصنوعی این افراد را ثبت کردند. آنها متوجه شدند به گزارش ویرلن ؛ افرادی که بیشترین مصرف قندهای مصنوعی را داشتند BMI بالاتر و چاقی بیشتری را تجربه کرده بودند.
این محققان همچنین در سال ۲۰۱۵ تحقیق مشابه انجام دادند که در آن ۷۴۹ فرد را به مدت ۹ سال مورد بررسی قرار دادند. تعداد نوشیدنی های گازداری که هر فرد استفاده کرده بود شمرده شد، همچنین نوع نوشیدنی ها که آیا رژیمی بودند یا خیر نیز ثبت شد. محققان متوجه شدند آن دسته از افراد که حداقل روزی یک نوشابه رژیمی استفاده می کردند حداقل سه اینچ افزایش را دور کمر خود داشتند. این مقدار با بالا رفتن تعداد نوشیدنی ها بیشتر هم می شد.
تمام این مشاهدات به ما می گویند که نوشابه های رژیمی باعث چاقی می شوند، اما ممکن است این حقیقت نداشته باشد.
چند مشکل در این یافته ها وجود دارد که مانع ثابت کردن این فرضیه توسط محققان می شود. مهمتر از همه، افراد شرکت کننده در این تحقیق کاملا نظارت نمی شدند و فقط به آنها گفته شده بود مقدار مصرف نوشیدنی خود را گزارش کنند. این یعنی دیگر عادات نادرست غذایی در نظر گرفته نشده. تنها نوشابه رژیمی نیست که می تواند باعث افزایش سایز میان تنه شود.
در حقیقت این مجموعه ای عادات بد غذایی هستند که باعث افزایش وزن و چاقی در افراد می شوند و درست نیست فقط یک عامل را دخیل بدانیم. اگر برنامه غذایی مناسبی دارید و خوب هم ورزش می کنید پس یک نوشابه رژیمی در روز نمی تواند باعث افزایش وزنتان شود. به خاطر داشته باشید نوشابه های رژیمی صفر کالری دارند اما این بدان معنی نیست که آب هستند، چنین نوشیدنی نمی تواند آب مورد نیاز بدنتان را تامین کند و نباید تبدیل به نوشیدنی همیشگی تان شود. قبل از اینکه چنین نوشیدنی را به برنامه غذایی خود بیاورید از قبل مطمئن شوید که به اندازه کافی آب می نوشید.

برچسب ها : ارتباط نوشابه رژیمی با چاقی،بازیگران فیلم چاقی،برای چاقی صورت و گونه،پوستر فیلم چاقی،تیزر فیلم چاقی،چاق شدن سریع صورت در یک هفته،چاق شدن صورت با شیر خشک،چاق شدن صورت و گونه،چاق شدن فرهاد اصلانی،چاق کننده صورت با شیر خشک،چاقي صورت و گونه،چاقي فيلم،چاقی،چاقی سریع،چاقی سریع با داروهای گیاهی،چاقی سریع با داروی گیاهی،چاقی سریع با قرص،چاقی سریع بدن،چاقی سریع بدون عوارض،چاقی سریع در یک هفته،چاقی سریع صورت،چاقی سریع صورت با تغذیه،چاقی سریع و موثر،چاقی شکم،چاقی شکم بعد از زایمان،چاقی شکم زنان،چاقی شکم و پهلو،چاقی شکم وباسن،چاقی شکمی،چاقی شکمی چیست،چاقی شکمی در زنان،چاقی شکمی در کودکان،چاقی شکمی درمان،چاقی صورت،چاقی صورت با شیر خشک،چاقی صورت در عرض یک هفته،چاقی صورت در یک هفته،چاقی صورت و گونه،چاقی صورت و گونه با تغذیه،چاقی صورت و گونه با ورزش،چاقی صورت و گونه به صورت طبیعی،چاقی صورت و گونه گذاری،چاقی صورت و گونه ها،چاقی فرهاد اصلانی،چاقی فیلم،چاقی موضعی،چاقی موضعی پا،چاقی موضعی پهلو،چاقی موضعی چیست،چاقی موضعی ران،چاقی موضعی ران پا،چاقی موضعی شکم،چاقی موضعی صورت،چاقی موضعی و درمان،چاقی موضعی+درمان،دانلود فیلم چاقی،علت چاقی فرهاد اصلانی،عوامل فیلم چاقی،فیلم چاقی جشنواره،فیلم چاقی راما قویدل،قرص چاقی صورت در یک هفته،کرم چاقی صورت و گونه گذاری،نوشابه رژیمی بدون قند،نوشابه رژیمی برای دیابت،نوشابه رژیمی چند کالری دارد،نوشابه رژیمی چیست،نوشابه رژیمی زیرو،نوشابه رژیمی سرطان،نوشابه رژیمی کالری،نوشابه رژیمی کوکاکولا،نوشابه رژیمی و دیابت،نوشابه رژیمی+دیابت،نوشابه های رژیمی چیست

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت