ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ادامه بررسی‌ها در خصوص تخلف دو بانک بزرگ کشور

نویسنده: احمد اعجازی

ادامه بررسی‌ها در خصوص تخلف دو بانک بزرگ کشور

,تخلف بانک دی,تخلفات بانک دی,تخلف بانک ملت,تخلفات بانک ملت,تخلف ارزی بانک ملت,تخلفات اداری بانک ملت,تخلف بانک سرمایه,تخلفات بانک سرمایه,تخلف در بانک سرمایه,تخلف بانک مسکن,تخلفات بانک مسکن,تخلفات اداری بانک مسکن,تخلف یک میلیارد یورویی بانک مسکن,تخلف بانک شهر,تخلف بانک,تخلف بانک ها,تخلف بانک مهر اقتصاد,تخلف بانک آینده,تخلف بانک قوامین,تخلفات بانک ها,تخلفات کارکنان بانک ها,تخلفات بانک مهر اقتصاد,تخلفات بانک آینده,تخلفات بانک قوامین,گزارش تخلفات بانک قوامین

تاریخ انتشار : شنبه, 15 آبان 1395

دادستان کل کشور با اشاره به پرونده تخلف در دو بانک بزرگ کشور که پیش تر آن را عنوان کرده بود، گفت: بررسی‌ها در خصوص این تخلفات ادامه دارد و با دادستان تهران در این رابطه صحبت خواهم کرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه 6 آبان ماه اعلام کردید که اختلاس 1200 میلیاردی در دو بانک ملی و ملت رخ داده است، اما دادستان تهران چند روز بعد اعلام کرد که این اختلاس بدهی بوده و مربوط به یک بانک و نه دو بانک بوده است، این اختلاس مربوط به چند بانک بوده است؟ گفت: این اختلاس مربوط به همان دو بانک بوده است.

 

دادستان کل کشور درباره تخلف انجام شده در این بانک ها، افزود: مجموعه اقداماتی در این دو بانک صورت گرفته که از نظر قانونی مجاز نبوده و بنا براین نوعی اختلاس تلقی می شود.

 

وی در رابطه با صحبت های دادستان تهران و اعلام تخلف در یک بانک، تصریح کرد: بررسی ها در خصوص این تخلفات ادامه دارد و با دادستان تهران در این رابطه صحبت خواهم کرد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت