ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

احداث بزرگترین پارک وحش ایران در لرستان

نویسنده: علی باستانی

احداث بزرگترین پارک وحش ایران در لرستان

 

بزرگترین باغ وحش ایران,بزرگترین حیات وحش ایران,بزرگترین باغ وحش در ایران,پارک های حیات وحش ایران,بزرگترین پارک حیات وحش جهان,پارک وحش مشهد,پارک وحش اراک,پارک وحش صفه اصفهان,پارک وحش بابلسر,پارک وحش,پارک وحش تانزانیا,پارک وحش تهران,پارک وحش صفه,پارک وحش کیش,پارک وحش کنیا,

 

در جلسه ای با حضور استاندار لرستان و جمعی از مدیران؛شرکت هلدینگ سفیر اقتصاد برای احداث بزرگترین پارک وحش ایران در استان لرستان اعلام آمادگی کرد.

ازوند استاندار لرستان با تشریح مزایای سرمایه گذاری در استان لرستان گفت:با توجه به جاذبه های مختلف طبیعی و گردشگری استان،احداث این پارک وحش در لرستان توجیه اقتصادی بسیار خوبی دارد.

بازوند با اشاره به اینکه بزودی و پس از اجرای طرح توسعه فرودگاه،شاهد افزایش بیشتر پرواز ها و بین المللی شدن این فرودگاه خواهیم بود،گفت:قرار گرفتن لرستان در مسیرهای ترانزیتی شمال و مرکز به جنوب و غرب به جنوب و احداث آزاد راه و راه آهن موجب شده این استان به عنوان یک کریدور،محل حضور گردشگران زیادی باشد.

استاندار لرستان با بیان اینکه تمامی دستگاههای دولتی برای حمایت از سرمایه گذاران بسیج شده اند،گفت:برای ایجاد این پارک بزرگ وحش در صورت نیاز از تسهیلات صندوق توسعه ملی نیز استفاده خواهد شد.

لازم به توضیح است این پارک بزرگ دارای واحدهای مختلفی از جمله هتل 5 ستاره،سیرک،دریاچه،راه آسفالته، شهربازی،مزرعه های پرورش شترمرغ،تمساح و…خواهد بود.

فاز اول این پروژه با اعتبار 225 میلیارد و فاز دوم با اعتبار 313 میلیارد تومان در 30 هزار هکتار طی 7 سال راه اندازی خواهد شد.

گفتنی است علاوه بر لرستان؛استان گلستان نیز در حال رای زنی برای حضور این سرمایه گذاران است و درصورت فراهم نشدن زمینه همکاری؛این پارک در گلستان احداث خواهد شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت