ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

احتمال دست داشتن داعش در قتل افسر آمریکایی در امارات

نویسنده: احمد اعجازی

احتمال دست داشتن داعش در قتل افسر آمریکایی در امارات

داعش کشتار جدید,داعش کشتار فیلم,داعش کشتار زنان,داعش کشتار کودکان,داعش کشتار زنان,داعش کشتار,داعش کشتار مردم,داعش کشتار اپارات,داعش کشتار با اره برقی,داعش کشتار دسته جمعی,امارات رزق,امارات متحده عربی,امارات الیوم,امارات اف ام,امارات ایرلاین,امارات ایرلاین,امارات الامارات,امارات رزق وزوجها,امارات رزق انستقرام,امارات رزق واولادها,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 31 تیر 1395

پایگاه خبری امارات 71 امروز (پنجشنبه) با اشاره به قتل یک افسر زن آمریکایی در یکی از هتل های ابوظبی در تیتر خبر خود نوشت: آیا گروه داعش این افسر آمریکایی را به قتل رسانده است؟

این پایگاه خبری روز گذشته به نقل از وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) از پبدا شدن جسد یک افسر نظامی زن نیروی هوایی آمریکا با رتبه ستوان در هتلی در ابوظبی خبر داد.
براساس این خبر، وی جزو نیروهای هوایی آمریکایی بوده که در چارچوب ائتلاف مقابله با گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق در امارات مشغول خدمت بوده است.
سخنگوی نیروهای هوایی آمریکا گفت: جنازه ‘انیاس توبار’ 25 ساله روز دوشنبه گذشته در اتاقش درهتلی در ابوظبی پیدا شد و تحقیقات در باره علت مرگ وی آغاز شده است.
این در حالی است که بنا به نوشته این پایگاه خبری، مقامات امنیتی ابوظبی تاکنون و پس از دو روز در باره این حادثه و حواشی آن هیچ گونه اظهار نظری نکرده اند.
در این خبر آمده است: دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) در سال 2010 میلادی نیز اقدام به ترور محمد المبحوح یکی از فرماندهان گروه حماس در هتلی در دبی کرد و جنازه اش در اتاقی در آن هتل پیدا شد و مقامات امنیتی امارات در ساعات اولیه اعلام کردند که وی با مرگ طبیعی از دنیا رفته است اما بعدا معلوم شد این یک اقدام تروریستی بوده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت