ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

احتمال اکران «مشکل گیتی» بعد از عید فطر

نویسنده: علی باستانی

احتمال اکران «مشکل گیتی» بعد از عید فطر

 

فیلم سینمایی مشکل گیتی,حمید فرخ نژاد,حمید فرخ نژاد انتخابات,حمید فرخ نژاد و همسرش,حمید فرخ نژاد بیوگرافی,حمید فرخ نژاد صف رای,حمید فرخ نژاد قد,حمید فرخ نژاد و انتخابات,حمید فرخ نژاد در صف رای,حمید فرخ نژاد فیلمها,حمید فرخ نژاد و ترانه علیدوستی,مشکل گیتی,بهرام کاظمی,بهرام کاظمی کارگردان,بهرام کاظمی دمنه,بهرام کاظمیان,بهرام اخوان کاظمی,دکتر بهرام کاظمی,دکتر بهرام کاظمی دانشگاه شهید بهشتی,فیلمهای بهرام کاظمی,دکتر بهرام کاظمی دمنه,دکتر بهرام کاظمی اربط,

 

کارگردان«پادزهر» از آخریـن وضعیت اکران جدیدتریــن ساخته سینمایی‌اش با بازی حمید فــرخ نژاد خبر داد.

احتمال اکران «مشکل گیتی» بعد از عید فطر

بهرام کاظمـــــــی کارگردان سینما در گفت و گو با ما، در خصوص آخرین وضعیت «مشکل گیتی» جهت اکران گفت:جهت اکران با دفتر پخش رسانه فیلمسازان با مدیریت حبیب اسماعیلی قرارداد بستیم که در این زمینه تصمیمات لازم را وی می گیرد اما احتمالا این فیلم بعد از عید فطر به سینماها می آید.

«مشکل گیتی» ششمین تجربه سینمایی بهرام کاظمی در مقام کارگردانی است و ساخت فیلم‌هایی چون «پادزهر»، «هدف»، «از صمیم قلب»، «عروس فراری»، «شبی در تهران» را در کارنامه خود دارد.

«مشکل گیتی» درباره زوج جوانی به نام ایرج و گیتی است که در آستانه فروپاشی زندگی مشترک‌شان هستند. توهمی که بر اثر زندگی اینترنتی گیتی، سایه بر زندگی واقعی این دو انداخته است.

در این فیلم بازیگرانی چون حمید فرخ‌نژاد،‌ رویا نونهالی، یکتا ناصر،‌ امیرحسین رستمی، بهنوش بختیاری، رامین ناصرنصیر، امید روحانی و پانته‌آ مهدی‌نیا نقش‌آفرینی کرده اند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت