ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

احتمال اکران «خوب، بد، جلف» در اواخر مهر

نویسنده: علی باستانی

احتمال اکران «خوب، بد، جلف» در اواخر مهر

 

خوب، بد، جلف,فیلم خوب بد جلف پیمان قاسم خانی,پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما,پیمان قاسم خانی,پیمان قاسمخانی ویکیپدیا,پیمان قاسمخانی در خندوانه,پیمان قاسمخانی ویکی,پیمان قاسمخانی در برزیل,جواب پیمان قاسم خانی,عکس پیمان قاسم خانی,اینستاگرام پیمان قاسم خانی,عکسهای پیمان قاسمخانی,

 

نویسنده مطرح سینمای کمدی کشورمان، به آخرین وضعیت فیلمش جهت اکران و بررسی فضای سینمای کمدی پرداخت.

پیمان قاسم‌خانی بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما در خصوص آخرین وضعیت فیلم «خوب، بد، جلف» جهت اکران گفت: این فیلم منتظر دریافت پروانه نمایش است و ظاهرا چند مورد اصلاحیه خورده و احتمالا اواخر مهر اکران می شود.

وی افزود: «خوب، بد، جلف» فیلمی کمدی پلیسی است که هیچ دردسری برای دریافت پروانه نمایش و اکران ندارد.

وی ادامه داد: شاید برخی فیلم ها برای جلب مخاطب بیشتر از طرح ها و ایده های جنجالی استفاده کنند و به نوعی به خطوط قرمز نزدیک شوند اما فیلم ما چنین جریانی ندارد و یک کمدی ساده است. امیدوارم از آن استقبال شود.

وی با ابراز رضایت از ساخت «خوب، بد، جلف» به عنوان اولین کار بلند سینمایی خود عنوان کرد: برای کار اول بد نیست البته می توانست بهتر باشد اما در کل از آن راضی ام.

قاسم‌خانی در بخش پایانی صحبت‌های خود، درباره سینمای کمدی این روزهای کشورمان گفت:جریان کمدی آنچنان بزرگی نمی بینم و آن طور که سینمای اجتماعی گردن کلفتی داریم، کمدی قدری در سطح گسترده نداریم. در این راستا رضا عطاران و  یکی، دو نفر دیگر به طور جدی سینمای کمدی را دنبال می کنند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت