ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اجلالی: وضعیت جسمانی ام خوب است

نویسنده: علی باستانی

اجلالی وضعیت جسمانی ام خوب است

 

جمال اجلالی,جمال اجلالی بازیگر,جمال اجلالی ویکی پدیا,جمال اجلالی و همسرش,جمال اجلالی بازیگر,بیوگرافی جمال اجلالی,عکس های جمال اجلالی,سریال های جمال اجلالی,عکس جمال اجلالی,همسر جمال اجلالی,وضعیت جمال اجلالی,

 

جمال اجلالی آخرین وضعیت جسمانی خود را رضایت بخش اعلام کرد و گفت که تا دو ماه آینده بهبودی کامل خود را به دست می آورد.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که در چند ماه گذشته سر مجموعه تلویزیونی «دوردست ها» دچار سکته شده بود، در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود در گفت و گو با ما؛ عنوان کرد: در حال حاضر وضعیت بدی ندارم و در حال طی کردن دوران درمانی خود هستم.

وی در ادامه تصریح کرد: از آنجا که از نظر فیزیکی و بدنی دچار نقص عضو شده بودم، باید این نقص عضو را از طریق ورزش و گذراندن دوره های فیزیوتراپی جبران می کردم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «برای آخرین بار» اظهار داشت: بر اثر مشکلی که به وجود آمده بود، قدرت راه رفتن خود را ازدست داده بودم، اما الان خیلی بهترم و می توانم راه بروم.

اجلالی خاطرنشان کرد: با توجه به اوضاع و احوال جسمی کنونی‌ام فکر می کنم تا یکی دوماه آینده توان خود را باز یافته و سلامتی خود را به دست آورم.

وی گفت: در این مدت دوستان و همکاران لطف داشته و جویای احوالم می شوند. بعضی به صورت تلفنی تماس می گیرند و برخی هم به شکل حضوری سر می زنند. بازیگر مجموعه «در قلب من» ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت عباس کیارستمی عنوان کرد: متأسفانه در چند روز اخیر با شنیدن خبر فوت کیارستمی خیلی متأثر شدم. این ضایعه بزرگ را به جامعه هنر تسلیت می گویم.

اجلالی در پایان بیان کرد: از شما و همه کسانی که جویای حال من هستند، تشکر می کنم. ممنونم که به یاد من بودید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت