ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اجرای مدیری روی مخاطب تأثیرگذار بوده

نویسنده: علی باستانی

اجرای مدیری روی مخاطب تأثیرگذار بوده

 

اجرای مهران مدیری در جشنواره فجر,اجرای مهران مدیری,اجرای مهران مدیری در جشنواره فیلم فجر,اجرای مهران مدیری در شبکه نسیم,اجرای مهران مدیری و شهرداد روحانی,اجرای مهران مدیری در جشنواره,اجرای مهران مدیری در اختتامیه جشنواره فجر,اجرای مهران مدیری در اختتامیه جشنواره فیلم فجر,اجرای مهران مدیری جشنواره فیلم فجر,اجرای مهران مدیری جشنواره فجر,مهران مدیری و همسرش,مهران مدیری دورهمی,مهران مدیری ویکی پدیا,مهران مدیری جدید,مهران مدیری و پسرش,مهران مدیری ماهواره,مهران مدیری شوخی کردم,مهران مدیری دورهمی دانلود,مهران مدیری و همسر,مهران مدیری اینستاگرام,مهران رنجبر,مهران رنجبر بازیگر,مهران رنجبر ویکی پدیا,مهران رنجبر و همسرش,مهران رنجبر و شهنام شهابی,مهران رنجبر در تاوان,مهران رنجبر و آزاده زارعی,مهران رنجبر در خوشا شیراز,مهران رنجبران,مهران رنجبر اهل کجاست؟,

 

خندیدن در زمان اجرا جزیی از کار و جذابیت‌های بازی در «دورهمی» به شمار می‌رود.
مهران رنجبر، بازیگر تلویزیون در گفت و گو با ما با اشاره به بالا رفتن ظرفیت نقدپذیری در جامعه اظهار داشت: برنامه خوب «دورهمی» و مسایلی که در آن مطرح می‌شود، باعث شده تا روحیه نقد پذیری در جامعه افزایش یابد و مردم بیشتر روی اخلاق و رفتار هایشان محتاط شوند و با مشکلات بهتر برخورد کنند. وی ادامه داد: نحوه اجرای مدیری آنقدر دلچسب است که ناخودآگاه روی مردم تاثیرات شگرفی می گذارد و در زندگی شخصیشان از آن بهره می برند.

رنجبر در خصوص بازی در این مجموعه اظهار داشت: بازی در این برنامه کار بسیار دشواری بود، بخصوص که هیچ تجربه بازی در ژانر طنز را نداشتم و می ترسیدم که در کار طنز بی نمک شوم و مخاطبان با این نوع بازی من ارتباط برقرار نکنند. بازیگر مجموعه تلویزیونی «آوای باران» گفت: همراهی های مهران مدیری و سیامک انصاری باعث شد تا خودم را پیدا کنم، خوشجالم که کار طنز در تلویزیون را با این برنامه شروع کردم و امیدوارم که نقشم برای مخاطبان قابل قبول باشد. رنجبر درخصوص سخت ترین سکانس بازی در «دورهمی» تصریح کرد: یکی از سخت ترین سکانس ها در دورهمی قسمت شعرخوانی الیکا عبدالرزاقی بود که به شدت خودمان را کنترل می کردیم نخندیم و در نهایت هم نتوانستیم و همه به خنده افتادیم.

آن سکانس یکی از لذت بخش ترین و البته خاطره انگیز ترین اتفاقات دوران کار برایم بود. وی خاطرنشان کرد: پشت صحنه بسیار صمیمی و عالی داریم و این را به خوبی می شود از ارتباط دوستان روی صحنه درک کرد. هر پروژه ای نیازمند یک پشت صحنه خوب و صمیمی است تا بازیگران به خوبی با کار مرتبط شوند که خداروشکر ما این فضا را داریم .

نظرات کاربران
1 دیدگاه

 1. پریوش می‌گه:

  مهران رنجبرخیلی بهتر از حدانتظار ظاهرشد
  به عنوان کار اول خیلی عالی بود.
  واقعا بی نظیربود
  تبریک
  کاش همیشه کارطنزو ادامه بدن
  من که فقط بخاطراون نگاه میکنم

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت