ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

آیفون SE همچنان می فروشد

نویسنده: علی باستانی

آیفون SE همچنان می فروشد

 

آیفون se,آیفون se قیمت,آیفون se دیجی کالا,آیفون searching,آیفون no service,مشکل آیفون searching,آموزش setting آیفون,مشکل searching ایفون 5,مشکل searching آیفون 4s,مشکل searching ایفون 3gs,فروش آیفون se,گوشی اپل,گوشی اپل 6,گوشی اپل 5s,گوشی اپل se,گوشی اپل 7,گوشی اپل 6 اس,گوشی اپل 6 پلاس,گوشی اپل s6,گوشی اپل جدید,گوشی اپل s5,گوشی آیفون,گوشی آیفون 7,گوشی آیفون 6,گوشی آیفون 5,گوشی آیفون 6 پلاس,گوشی آیفون se,گوشی آیفون 6 اس,گوشی آیفون 5 اس,گوشی آیفون 6 اس پلاس,گوشی آیفون 5se,

 

براساس گزارش‌هایی که اخیرا منتشر شده تقاضا برای آیفون SE بسیار بیش از آن چیزی است که اپل فکرش را می‌کرد. ظاهرا بازگشت بدنه سال ۲۰۱۳ با سیستم‌ داخلی سال ۲۰۱۶ در این گوشی حسابی مورد توجه مردم قرار گرفته و احتمالا یکی از دلایل این اقبال گسترده هم وجود صفحه نمایش ۴ اینچی گوشی است که برای بسیاری از هواداران گوشی‌های کوچک تولید اپل، اتفاق فرخنده‌ای است.
در میان مدل‌های این گوشی، رنگ خاکستری با ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها بوده و بسیاری از فروشگاه‌های فیزیکی این مدل را تمام کرده‌اند. از طرفی اگر قید خرید فیزیکی را بزنید و بخواهید گوشی را اینترنتی سفارش بدهید هم باید در ایالات متحده حدود ۲ هفته منتظر بمانید.
اگر اپل سرعت عرضه آیفون‌های SE را افزایش ندهد ممکن است در این تابستان با کمبود آیفون SE مواجه شویم. فروش تابستانی اپل از این نظر اهمیت دارد که این شرکت بسیاری از گوشی‌های غیرقراردادی خود را به خریداران بین‌المللی که به آمریکا سفر می‌کنند بفروشد.
حال در نظر بگیرید که مسافران بسیاری بخواهند در تابستان پیش رو از مغازه‌های فیزیکی آیفون SE بخرند اما اپل نتواند به این تقاضا پاسخ بدهد. در این صورت ممکن است این تقاضا به سمت خرید گوشی‌های دیگر برود. به این ترتیب یکی از مسائل مهم این روزهای اپل تامین تقاضا برای این گوشی کوچک است که محبوب‌تر از آن چیزی شده که خیلی‌ها فکرش را می‌کردند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت