ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

آیفون 7 قلابی هم آمد

نویسنده: علی باستانی

آیفون 7 قلابی هم آمد

 

گوشی آیفون تقلبی,آیفون 7,آیفون 6,آیفون se,آیفون 6 اس,آیفون 6 پلاس,آیفون 5s,آیفون اس ای,آیفون تصویری,آیفون 5se,آیفون 8,گوشی آیفون,گوشی آیفون 7,گوشی آیفون 6,گوشی آیفون 5,گوشی آیفون 6 پلاس,گوشی آیفون se,گوشی آیفون 6 اس,گوشی آیفون 5 اس,گوشی آیفون 6 اس پلاس,گوشی آیفون 5se,

 

مدت‌ها است در چین تولیدکنندگانی وجود دارند که در هر بخش از صنعت با تولید محصولات مشابه اصل و کپی، که براساس برندهای معروف تولید شده‌اند رشد کرده و به کسب و کار خود رونق بخشیده‌اند. اصلا از همین جا بود که عبارت‌هایی مثل «جنس چینی قلابی» و امثال آن بر سر زبان‌ها افتاد.
قبلا هم دیده بودیم که شرکت‌های چینی به اپل توجه می‌کنند و با کپی کردن گوشی‌های آیفون این شرکت، ساختن نمونه‌های مشابه، شکایت‌های مداوم از این شرکت و مانع ایجاد کردن برای فروش آیفون در چین تلاش می‌کنند کار را برای اپل دشوار کنند.
جالب است که حالا کار به جایی رسیده که این تولیدکنندگان سعی می‌کنند محصولی را بسازند که اساسا هنوز وجود خارجی ندارد.
در ادامه این متن می‌توانید تصاویری از یک گوشی هوشمند تولید چین را ببینید. عکس‌هایی به شدت شبیه عکس‌های به بیرون درز کرده از آیفون ۷٫ این گوشی مشابه آیفون ۷ است، رنگ رزگلد دارد و روی آن نوشته شده که طراحی تایوان و ساخت چین است. ظاهرا این روزها حتی محصولی که هنوز به بازار عرضه نشده هم کپی می‌شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت