ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

آیفون‌ ایرانی‌ها تا دو هفته دیگر خاموش می‌شوند؟

نویسنده: علی باستانی

%d8%a2%db%8c%d9%81%d9%88%d9%86%e2%80%8c-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c%e2%80%8c%d9%87%d8%a7-%d8%aa%d8%a7-%d8%af%d9%88-%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87-%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d9%85%d9%88

 

,آیفون ایرانی,آیفون تصویری ایرانی,اپلیکیشن آیفون ایرانی,سایت ایفون ایرانی,برنامه آیفون ایرانی,مارکت ایرانی آیفون,سورس ایرانی ایفون,بازی ایرانی ایفون,بازارچه ایرانی آیفون,تقویم ایرانی آیفون,آیفون تصویری ایران پیک,آیفون تصویری ایران کوماکس,آیفون تصویری ایران,بهترین آیفون تصویری ایرانی,قیمت آیفون تصویری ایرانی,انواع آیفون تصویری ایرانی,بهترین مارک آیفون تصویری ایرانی,آیفون های تصویری ایرانی,مقایسه آیفون تصویری ایرانی,اپلیکیشن های ایرانی آیفون,سایت ایفون ایران,نرم افزار ایرانی ایفون,برنامه های ایرانی آیفون,دانلود برنامه ایرانی آیفون,مارکت ایرانی برای آیفون,دانلود مارکت ایرانی آیفون,دانلود مارکت ایرانی برای آیفون,سورس ایرانی برای ایفون,سورس های ایرانی ایفون,بازی ایرانی ایفون,بازی ایرانی برای ایفون,بازی حکم ایرانی برای ایفون,بازی های ایرانی ایفون,بازی شاهزاده ایرانی برای ایفون,بازی های ایرانی برای ایفون,تقویم ایرانی Iphone,تقویم ایرانی برای آیفون,دانلود تقویم ایرانی برای آیفون

 

یکی از سوالات مهم کاربران در روزهای اخیر این است که با اجرای طرح رجیستری موبایل چه اتفاقی برای گوشی‌هایی که در اختیار دارند می‌افتد. تا امروز در اغلب خبرهای منتشر شده خوانده‌ایم که حتی پس از اجرای طرح، گوشی‌های موجود مجاز شناخته می‌شوند و مشکلی نخواهند داشت. امروز هم معاون رگولاتوری گفته طرح رجیستری را به گونه‌ای اجرایی می‌کنیم که برای مردم هزینه‌ای نداشته باشد و برای گوشی‌های موجود نیز مشکلی ایجاد نکند.
حسین فلاح جوشقانی معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در اظهارنظری اعلام کرده است: ما اکنون حدود دو ماه است که طرح آزمایشی را انجام دادیم اما از آنجایی که در ابتدا ابعاد کار برای خود ما نیز مشخص نبود حدود ۱۴ ، ۱۵ آزمایش باید انجام می‌دادیم که ۱۰ ، ۱۲ آزمایش انجام شده و دو ، سه مورد از آزمایش های اساسی باقی مانده است .

به گفته این مقام مسئول پیش‌بینی این بوده که تا پایان مهر طرح آزمایشی تمام شود اما با توجه به بررسی‌هایی که انجام شده تا پایان مهر طرح آزمایشی تمام نخواهد شد. او به این نکته هم اشاره کرده که رگولاتوری در پی این است که این طرح را به گونه‌ای اجرایی کند تا برای مردم هزینه نداشته باشد و برای گوشی‌های موجود هم مشکلی پیش نیاید.

اما روز گذشته اظهارنظر دیگری هم از طرف رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی منتشر شد که با آنچه معاون رگولاتوری اعلام کرده هم‌خوانی ندارد.

رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی در گفتگو با خبرگزاری «کسب‌وکار» در بخشی از سخنانش می‌گوید: متاسفانه باید اضافه کنم از دو هفته آینده و با ورود رسمی محصولات، گوشی‌های آیفونی که تا قبل از این تاریخ خریداری شده باشد، مشمول طرح رجیستری شده و خاموش خواهند شد.

به این ترتیب وضعیتی که برای گوشی‌های آیفون در اختیار کاربران پس از اجرای طرح رجیستری پیش خواهد آمد هنوز تا حدی مبهم است.

برچسب ها : آیفون ایرانی،آیفون تصویری ایران،آیفون تصویری ایران پیک،آیفون تصویری ایران کوماکس،آیفون تصویری ایرانی،آیفون های تصویری ایرانی،اپلیکیشن آیفون ایرانی،اپلیکیشن های ایرانی آیفون،انواع آیفون تصویری ایرانی،بازارچه ایرانی آیفون،بازي ايراني ايفون،بازی ایرانی ایفون،بازی ایرانی برای ایفون،بازی حکم ایرانی برای ایفون،بازی شاهزاده ایرانی برای ایفون،بازی های ایرانی ایفون،بازی های ایرانی برای ایفون،برنامه آیفون ایرانی،برنامه های ایرانی آیفون،بهترین آیفون تصویری ایرانی،بهترین مارک آیفون تصویری ایرانی،تقويم ايراني Iphone،تقویم ایرانی آیفون،تقویم ایرانی برای آیفون،دانلود برنامه ایرانی آیفون،دانلود تقویم ایرانی برای آیفون،دانلود مارکت ایرانی آیفون،دانلود مارکت ایرانی برای آیفون،سایت ایفون ایران،سایت ایفون ایرانی،سورس ایرانی ایفون،سورس ایرانی برای ایفون،سورس های ایرانی ایفون،قیمت آیفون تصویری ایرانی،مارکت ایرانی آیفون،مارکت ایرانی برای آیفون،مقایسه آیفون تصویری ایرانی،نرم افزار ایرانی ایفون

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت