ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

آیا هیتلر به مراسم اسکار می‌رود؟

نویسنده: علی باستانی

آیا هیتلر به مراسم اسکار می‌رود؟

 

هیتلر,هیتلر دیدی,هیتلر ایران,هیتلر و رضاشاه,هیتلر و امام علی,هیتلر دیدی دوبله فارسی,هیتلر و ایران,هیتلر کیست,هیتلر کبیر,هیتلر چگونه مردی بود,مراسم اسکار 2016,مراسم اسکار پورنو,مراسم اسکار پورن,مراسم اسکار,مراسم اسکار 2016,مراسم اسکار 2016زنده,مراسم اسکار پورن 2016,مراسم اسکار 2016زنده,مراسم اسکار 2016آنلاین,مراسم اسکار 2016,

 

یک فیلم کمدی درباره آدولف هیتلر با عنوان «ببین کی‌ برگشته» در فهرست نامزدهای احتمالی آلمان برای حضور در اسکار سال آینده به چشم می‌خورد.
در این فیلم کمدی هیتلر پا به برلین دنیای مدرن می‌گذارد و در این دوران برنامه تلویزیونی خود را راه‌ می‌اندازد.

این فیلم با اقتباس از رمان تیمور ورمس هنگام اکران در آلمان با استقبال تماشاگران روبه‌رو شد و در نهایت امتیاز آن به نتفلیکس واگذار شد.

یک هئیت داوری مستقل 25 اوت نماینده سینمای آلمان در اسکار را از میان فیلم‌های این فهرست انتخاب می‌کنند. آخرین باری که یک فیلم از سینمای آلمان برنده اسکار شد به سال 2007 بازمی‌گردد. سال 2007 «زندگی دیگران» به کارگردانی فلوریان هنکل فون دونرسمارک اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان را از آن خود کرد.

دو سال پیش از این نیز فیلم «سقوط» با داستانی درباره روزهای پایانی زندگی هیتلر نماینده آلمان در اسکار بود.

«ببین کی‌ برگشته» در راه رسیدن به مراسم اسکار رقبای قدرتمندی مانند «تونی اردمان» را باید پشت سر بگذارد. «تونی اردمان» نیز یک فیلم کمدی است که به رابطه میان یک پدر و دختر می‌پردازد. این فیلم در جشنواره کن به نمایش درآمد و نظر منتقدان سینمایی را به خود جلب کرد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت