ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

آیا هزینه اصلاح طرح لبخند به صرفه است؟

نویسنده: احمد اعجازی

آیا هزینه اصلاح طرح لبخند به صرفه است؟

,اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت,هزینه اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت,اصلاح طرح لبخند چیست,اصلاح طرح لبخند در شیراز,اصلاح طرح لبخند در اصفهان,اصلاح طرح لبخند دندان,دندانپزشکی اصلاح طرح لبخند,اصلاح طرح لبخند در مشهد,اصلاح طرح لبخند قیمت,اصلاح طرح لبخند اهواز,اصلاح طرح لبخند در اهواز,اصلاح طرح لبخند با لیزر,طرح لبخند,طرح لبخند دندان چیست,طرح لبخند دندان,طرح لبخند زیبا,طرح لبخند همراه اول,طرح لبخند چیست,طرح لبخند جنرال,طرح لبخند در دندانپزشکی,طرح لبخند تو,طرح لبخند هالیوودی,طرح لبخند دندانپزشکی,هزینه طرح لبخند دندان,قیمت طرح لبخند دندان,هزینه طرح لبخند دندان,هزینه طرح لبخند دندانپزشکی,اصلاح طرح لبخند دندان,طرح لبخند برای دندان,طرح لبخند برای دندانها,طرح زیباسازی لبخند,طرح زیبایی لبخند,طرح زیبایی لبخند,طرح هزاران لبخند همراه اول,طرح هزار لبخند همراه اول,برندگان طرح لبخند همراه اول,طرح هزاران لبخند همراه اول چیست,طرح هزاران لبخند همراه اول برندگان,طرح هزاران لبخند همراه اول اسامی برندگان,اسامی برندگان طرح لبخند همراه اول,طرح بهاره هزاران لبخند همراه اول,طرح زمستانی هزاران لبخند همراه اول,اصلاح طرح لبخند چیست,طرح هزاران لبخند چیست,اسپیلت طرح لبخند جنرال,کولر گازی طرح لبخند جنرال,قیمت کولر گازی طرح لبخند جنرال,جنرال طرح لبخند اصلی,جنرال طرح لبخند استیل,جنرال طرح لبخند بانه,طرح لبخند تو پایان پریشانی ها,هزینه اصلاح طرح لبخند,هزینه اصلاح طرح لبخند,هزینه اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت,هزینه ی اصلاح طرح لبخند,قیمت اصلاح طرح لبخند

هزینه های درمان و زیبایی سازی دندان از نظر بسیاری از بیماران غیرمنصفانه است و آن را به صرفه نمی دانند. به همین دلیل است که بسیاری از بیماران به دلیل فرار از هزینه ها، از انجام درمان های دندانپزشکی خودداری می کنند. در نهایت برخی از بیماران نیز با مراجعه به دندانپزشک و مشورت با وی، متوجه خواهند شد که هزینه هایی که جهت درمان و اصلاح طرح لبخند دریافت می شود، به صرفه بوده و بی اطلاعی از نحوه درمان، تجهیزات دندانپزشکی، تعرفه های مربوط به نگهداری و حفظ ساختمان دندانپزشکی، دستمزد دندانپزشک و مالیات ها و … تعیین کننده هزینه های درمان دندانپزشکی می باشد.

همچنین دندانپزشکان به هیچ عنوان در تعیین قیمت ها و هزینه ها خودسرانه عمل نکرده و ممکن است ارزان یا گران قیمت بودن تعرفه برخی دندانپزشکان به دلیل میزان مهارت، تخصص، سابقه دندانپزشک و نحوه و روش درمان باشد. در واقع تفاوت های جزئی که میان تعرفه های تعیین شده دندانپزشکان وجود دارد، می تواند دلیل بر میزان کیفیت نتیجه نهایی باشد.
آیا هزینه اصلاح طرح لبخند به صرفه است؟
عوامل تعیین کننده هزینه های طرح لبخند
1- استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته
تصور کنید یک دندانپزشک قصد دارد برای درمان و اصلاح طرح لبخند بیماران خود از تمامی تجهیزات و دستگاه های پیشرفته دنیا استفاده کند؛ در این صورت باید این دستگاه ها را با هزینه های گزاف خریداری کند. تمامی این دستگاه ها در کشورهای صنعتی تولید می شوند و در ردیف کالاهای وارداتی محسوب می شوند. در نتیجه‎ی استفاده از این تجهیزات در مطب های دندانپزشکی، شاهد افزایش تعرفه درمان و اصلاح طرح لبخند خواهیم بود. در صورت عدم استفاده از دستگاه های پیشرفته، مطمئنا درمان نیز با نتیجه دلخواهِ بیماران صورت نمی گیرد و سطح کیفیت اصلاح طرح لبخند را پایین می آورد.
2- میزان تخصص و مهارت دندانپزشک
به هر میزان که یک دندانپزشک در کار خود مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، مطمئنا نتیجه درمان نیز مورد پسند و مطلوب بیمار خواهد بود. بنابراین یکی از فاکتورهای موثر در تعیین هزینه های طرح لبخند، مهارت و تخصص دندانپزشک است. ضمن اینکه دندانپزشک نیز برای کسب مهارت و تخصص، به تلاش مداوم و طولانی مدت نیاز دارد. هیچ دندانپزشکی یک شبه در کار خود متخصص نمی شود، بلکه به پشتکار و تلاش زیادی نیاز دارد. بنابراین اگر هزینه اصلاح طرح لبخند به یک دندان پزشک زیبایی پرداخت شود، به هیچ عنوان غیرمنصفانه نخواهد بود.
3- نحوه و روش درمان
برای اصلاح طرح لبخند، دندانپزشک با توجه به نوع عارضه، دندانهای بیمار را درمان می کند. برای درمان هر عارضه نیز ممکن است چندین روش وجود داشته باشد که هر یک نیز قیمت های متفاوتی دارند. برای مثال پر کردن جای خالی دندان های بیمار می تواند از طریق ایمپلنت و روش پروتزهای مصنوعی درمان شود. در روش ایمپلنت به دلیل سختی فرآیند درمان و همچنین استفاده از مواد گران قیمت تر، هزینه درمان افزایش می یابد. این در حالی است که در روش پروتزهای مصنوعی، هزینه ها تا حد زیادی متفاوت است و بیمار با پرداخت وجه کمتری می تواند جای خالی دندانها را پر کند. که البته این کجا و آن کجا! مطمئنا به هر میزان که هزینه درمان بیشتر باشد، میزان کیفیت درمان و اصلاح طرح لبخند نیز بهتر خواهد بود.

 

طرح لبخند,اصلاح طرح لبخند,هزینه اصلاح طرح لبخند

آیا هزینه اصلاح طرح لبخند به صرفه است؟
1- میزان مشکل و عارضه دندانهای بیمار
معیار دیگر در تعیین هزینه های دندانپزشکی زیبایی، میزان عارضه دندانهای بیمار است. به این معنا که اگر عارضه و مشکل دندان های بیمار زیاد باشد، هزینه های اصلاح طرح لبخند نیز به موازات آن افزایش می یابد. برای مثال زمانی که تنها یکی از دندانهای بیمار کج باشد، هزینه ارتودنسی به نسبت زمانی که تمامی دندانها کج و نامرتب باشند، کمتر است. همچنین اگر تعداد دندانهای کنده شده بیمار بیشتر باشد، نسبت به زمانی که تنها یکی از دندانهای بیمار کنده شده، هزینه های درمان و ترمیم بیشتر می شود.
2- نتیجه نهایی و تاثیر آن بر درمان
هزینه هایی که بیمار برای اصلاح طرح لبخند پرداخت می کند، علاوه بر اینکه دندانهای بیمار را زیباتر می کند، در سلامتی و افزایش طول عمر دندانها نیز موثر است. از سوی دیگر سلامت دندانها در سلامت جسمانی نیز تاثیر مستقیم دارد. بنابراین زمانی که بیمار برای درمان و ترمیم دندانهای خراب خود به دندان پزشک زیبایی مراجعه می کند، هزینه سلامت جسمانی خود را پرداخت می کند.

برچسب ها : اسامی برندگان طرح لبخند همراه اول،اسپیلت طرح لبخند جنرال،اصلاح طرح لبخند اهواز،اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت،اصلاح طرح لبخند با لیزر،اصلاح طرح لبخند چیست،اصلاح طرح لبخند در اصفهان،اصلاح طرح لبخند در اهواز،اصلاح طرح لبخند در شیراز،اصلاح طرح لبخند در مشهد،اصلاح طرح لبخند دندان،اصلاح طرح لبخند قیمت،برندگان طرح لبخند همراه اول،جنرال طرح لبخند استیل،جنرال طرح لبخند اصلی،جنرال طرح لبخند بانه،دندانپزشکی اصلاح طرح لبخند،طرح بهاره هزاران لبخند همراه اول،طرح زمستانی هزاران لبخند همراه اول،طرح زيبايي لبخند،طرح زیباسازی لبخند،طرح زیبایی لبخند،طرح لبخند،طرح لبخند برای دندان،طرح لبخند برای دندانها،طرح لبخند تو،طرح لبخند تو پایان پریشانی ها،طرح لبخند جنرال،طرح لبخند چیست،طرح لبخند در دندانپزشکی،طرح لبخند دندان،طرح لبخند دندان چیست،طرح لبخند دندانپزشکی،طرح لبخند زیبا،طرح لبخند هالیوودی،طرح لبخند همراه اول،طرح هزار لبخند همراه اول،طرح هزاران لبخند چیست،طرح هزاران لبخند همراه اول،طرح هزاران لبخند همراه اول اسامي برندگان،طرح هزاران لبخند همراه اول برندگان،طرح هزاران لبخند همراه اول چیست،قیمت اصلاح طرح لبخند،قیمت طرح لبخند دندان،قیمت کولر گازی طرح لبخند جنرال،کولر گازی طرح لبخند جنرال،هزينه اصلاح طرح لبخند،هزينه طرح لبخند دندان،هزینه اصلاح طرح لبخند،هزینه اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت،هزینه طرح لبخند دندان،هزینه طرح لبخند دندانپزشکی،هزینه ی اصلاح طرح لبخند

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت