ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

آموزش آرایش چشم گربه ای دو دقیقه ای +عکس

نویسنده: احمد اعجازی

آموزش آرایش چشم گربه ای دو دقیقه ای +عکس

آرایش چشم گربه ای,آرایش چشم گربه ایی,آرایش چشم گربه ای دودی,خط چشم گربه ای,آرایش چشم گربه ای,اموزش ارایش چشم گربه ای,مدل ارایش چشم گربه ای,خط چشم گربه ای,طریقه آرایش چشم گربه ای,اموزش خط چشم گربه ای,آموزش آرایش چشم گربه ای,آموزش خط چشم گربه ای,آموزش کشیدن خط چشم گربه ای,آموزش خط چشم گربه ایی,آموزش تصویری خط چشم گربه ای,آموزش کشیدن خط چشم گربه ایی,آموزش آرایش چشم تصویری,آموزش آرایش چشم کره ای,آموزش آرایش چشم دخترانه,آموزش آرایش چشم,آموزش آرایش چشم,آموزش آرایش چشم ساده,آموزش آرایش چشم درشت,آموزش آرایش چشم عروس,آموزش آرایش چشم های پف دار,آموزش آرایش چشم خلیجی,چشم گربه ای,چشم گربه ای ترافیک,چشم گربه ای سولار,چشم گربه ای ترافیکی,چشم گربه ای سنگ,چشمان گربه ای,چشم این گربه به دنبال شماست,خط چشم گربه ای,آرایش چشم گربه ای,لنز چشم گربه ای,

آرایش دو دقیقه ای چشم گربه ای

پرشین وی: آرایش چشم گربه ای از جمله آرایش هایی است که در دهه 1950 مد شد و پس از آن همچنان یکی از مدل آرایش چشم های محبوب خانم ها باقی ماند. آموزشی که در زیر مشاهده می کنید یکی از استایل های ملایم این نوع آرایش چشم محسوب می شود تا بتوان به سادگی و بدون موقعیت خاص نیز، از آن استفاده کرد.
مرحله 1
نواحی اطراف چشم را تمیز کرده و هرگونه سیاهی دور چشم و یا جای لک و … را بپوشانید. به گزارش پرشین وی برای این آرایش ساده نیاز به سایه چشم نیست ولی اگر علاقه زیادی به استفاده از سایه دارید می توانید از رنگ یخی روشن استفاده کنید.

آموزش آرایش چشم گربه ای دو دقیقه ای

آرایش چشم ملایم چشم گربه ای

مرحله 2
همانند تصویر یک خط که شروع آن از گوشه خارجی و کمی متمایل به بالاست، بکشید. خط را نباید زیاد بسط بدهید چرا که شبیه خط چشم بالدار خواهد شد.

 آموزش آرایش چشم گربه ای دو دقیقه ای

آموزش خط چشم ساده به سبک گربه ای

مرحله 3
اکنون خط را به سمت داخل کمی ضخیم تر بکشید ولی آن را به سمت گوشه داخلی چشم تان بسط ندهید. نیاز نیست تمام چشم را خط بکشید. حدود یک سوم چشم از سمت داخل را بدون خط و یا سرمه باقی بگذارید.

آموزش آرایش چشم گربه ای دو دقیقه ای

آموزش کشیدن خط چشم

مرحله 4

یک بار دیگر برای داشتن یک خط صاف تر خط را بکشید به نحوی که هر چه از گوشه خارجی به سمت گوشه داخلی چشم پیش می روید خط از ضخیم به نازک تغییر کند.

 آموزش آرایش چشم گربه ای دو دقیقه ای

خط چشم های زیبا و ساده

اکنون آرایش چشم گربه ای فوری شما کامل شد و مطمئنا بیش از دو دقیقه زمان نبرده است.

 آموزش آرایش چشم گربه ای دو دقیقه ای

تهیه و ترجمه: گروه زیبایی پرشین وی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت