ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

آماده باش نیروی دریایی اسرائیل برای مقابله با حمله احتمالی داعش

نویسنده: احمد اعجازی

آماده باش نیروی دریایی اسرائیل برای مقابله با حمله احتمالی داعش

اخبار امروز,اخبار امروز ایران,اخبار امروز افغانستان,اخبار امروز تهران,اخبار امروز بی بی سی,اخبار امروز داعش,اخبار امروز سوریه,اخبار امروز استانبول,اخبار امروز ترکیه,اخبار امروز آلمان,نیروی دریایی اسرائیل,نیروی دریای اسرائیل,فرمانده نیروی دریایی اسرائیل,نیرو دریایی اسرائیل,حمله احتمالی داعش به ایران,حمله احتمالی داعش به ایران,حمله احتمالی داعش,حمله احتمالی داعش به کربلا,حمله احتمالی داعش ب ایران,حمله احتمالی داعش به عربستان,احتمال حمله داعش به ایران,احتمال حمله داعش به عربستان,احتمال حمله داعش به کربلا,احتمال حمله داعش به ترکیه,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 06 خرداد 1395

نیروهای اسرائیلی به منظور مقابله با حمله احتمالی داعش در شهر ایلات به حالت آماده باش درآمده‌اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، اسرائیل به طور رسمی از آمادگی نیروهای دریایی خود در منطقه دریای سرخ به منظور ممانعت از حمله احتمالی داعش به شهر ساحلی ایلات در سواحل دریای سرخ خبر داد.

اسرائیل از وجود تهدیداتی خطرناک از سوی داعش و دیگر گروه‌ها در سیناء درباره انجام حملات تروریستی در شهر ایلات پرده برداشت.

به گزارش رادیوی رسمی اسرائیل، مقامات اسرائیلی این بار حملات قریب‌الوقوع داعش را به ویژه در سایه هشدارهای خطرناکی که درباره حمله احتمالی دریافت کرده‌اند، بعید نمی‌دانند.

عملیات استقرار نیروی دریایی اسرائیل نشان می‌دهد که حمله این بار به شهر ایلات از طرف دریا خواهد بود نه از مرزهای زمینی حد فاصل مرز مصر.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت