ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

آغاز پخش سریال «چرخ فلک» از هفته آینده

نویسنده: علی باستانی

آغاز پخش سریال «چرخ فلک» از هفته آینده

 

سریال چرخ و فلک,سریال چرخ و فلک ماه رمضان,چرخ و فلک,چرخ و فلک برازجان,چرخ و فلک لندن,چرخ و فلک فردین,چرخ و فلک روزگار,چرخ و فلک پاریس,چرخ و فلک مشهد,چرخ و فلک زندگی,چرخ و فلک همستر,چرخ و فلک در ژیمناستیک,

 

در حالی که سازندگان سریال «چرخ فلک» آخرین بخشهای کار را همچنان جلوی دوربین دارند، پخش آن قرار است از هفته آینده آغاز شود.

سریال اپیزودیک «چرخ فلک» که کارگردانی آنرا عزیزا… حمیدنژاد، بهرام عظیم پور و احسان عبدی پور به عهده دارند، یکی از گزینه های پخش در ماه رمضان بود که روی آنتن رفتن آن به هفته آینده موکول شد. این سریال در مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود و عوامل مشترک آن عبارتند از: تهیه کننده: مجید مولایی، نویسنده: علیرضا طالب زاده، مجری طرح: کامبیز دارابی، تدوین: حسین غضنفری، طراح صحنه و لباس: حسن روح پروری، طراح چهره پردازی: محمدرضا قومی، مدیرتولید: حیدر زرقومی.

اپیزود «نوری» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد از مجموعه «چرخ فلک» یکی از آخرین اپیزودهای این سریال بود که چندی پیش در تهران تصویربرداری شد.

«کامران»، «می نا»، «باران» و «سارا» به کارگردانی عزیزا… حمیدنژاد و «داود»، «خالد» و «بیتا» به کارگردانی بهرام عظیم پور از دیگر اپیزودهای این سریال هستند که این روزها آخرین مراحل فنی خود را طی می کنند.

امیر آقایی،حمیدرضا آذرنگ،لیلا اوتادی،میلاد کیمرام،آشا محرابی،شبنم مقدمی، اندیشه فولادوند، کیهان ملکی،بهناز جعفری،حسین سلیمانی،لیندا کیانی،فتانه ملک محمدی،عباس غزالی،بهرام ابراهیمی،مهوش صبرکن،کامبیز دارابی،علیرضا جعفری،ترلان پروانه،فرزانه نشاط خواه و … از جمله بازیگرانی هستند که در اپیزودهای مختلف این سریال بازی داشته اند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت