ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

آغاز برخورد با «مانتوهای نامتعارف» در تهران

نویسنده: علی باستانی

آغاز برخورد با «مانتوهای نامتعارف» در تهران

 

مانتوهای نامتعارف,مانتوهای جدید,مانتوهای جدید 95,مانتوهای کویین,مانتوهای سنتی,مانتوهای پشت نوشته,مانتوهای تابستانی,مانتوهای جلو باز,مانتوهای سنتی و هنری,مانتوهای انارگل,مانتوهای نوشته دار,

 

سرهنگ نوراللهی رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح مقابله با تولید و توزیع کنندگان مانتوهای نامتعارف خبر داد و گفت: دراین طرح به متصدیان 195 واحد صنفی اخطار کتبی صادر و تعداد 92 واحد صنفی متخلف پلمب شد.

وی با اشاره به اجرای طرح مقابله با تولید و توزیع‌کنندگان مانتوهای نامتعارف توسط مأموران اداره نظارت براماکن عمومی استان خبر داد و بیان داشت: افزایش احساس امنیت در جامعه اصناف، صیانت از امنیت اخلاقی و مقابله با فعالیت های غیر قانونی صنوف آسیب زا از اهداف مهم اجرای این طرح می‌باشد.

رئیس پلیس امنیت عمومی غرب استان تهران با اینکه در این طرح مأموران عمل کننده از 994 واحد صنفی به صورت محسوس و غیرمحسوس بازدید کردند و فعالیت های صنفی متصدیان را مورد ارزیابی قرار دادند، افزود: در این طرح برای 195 واحد صنفی اخطاریه پلمب و برای 92 واحد صنفی پلمب صادر شد.

نوراللهی با تشریح دستاوردهای دیگر اجرای این طرح تصریح کرد: در این طرح از متصدیان 123 واحد صنفی متخلف تعهد کتبی اخذ و به 158 متصدی نیز اخطار کتبی صادر شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت