ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

«آرش کمانگیر» در ۴۵ سالگی دوباره آمد

نویسنده: علی باستانی

«آرش کمانگیر» در ۴۵ سالگی دوباره آمد

 

آرش کمانگیر,آرش کمانگیر شعر,آرش کمانگیر به انگلیسی,آرش کمانگیر(زندگینامه),آرش کمانگیر افسانه یا واقعیت,آرش کمانگیر شاهنامه,آرش کمانگیر ویکی پدیا,کتاب آرش کمانگیر,کتاب آرش کمانگیر از سیاوش کسرایی,کتاب آرش کمانگیر بهرام بیضایی,دانلود کتاب منظومه آرش کمانگیر,کتاب صوتی آرش کمانگیر,کتاب داستان آرش کمانگیر,دانلود رایگان کتاب آرش کمانگیر,دانلود کتاب داستان آرش کمانگیر,دانلود کتاب صوتی آرش کمانگیر,نویسنده کتاب آرش کمانگیر,

 

«آرش کمانگیر» کتاب برگزیده‌ا‌ی که دو جایزه‌ معتبر بین‌المللی تصویرگری را نصیب فرشید مثقالی کرده است، بار دیگر منتشر شد.
کتاب «آرش کمانگیر» سروده‌ سیاوش کسرایی به تازگی و با ویرایشی جدید به بازار کتاب راه پیدا کرد.

فرشید مثقالی که تصویرگری این کتاب را بر عهده داشته است برای این اثر در سال ۱۹۷۳ موفق به دریافت دو جایزه سیب طلایی جشنواره‌ براتیسلاوا و دیپلم افتخار نمایشگاه بولونیا شد.

بر اساس این گزارش، انتشارات کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مدتی است دست به باز نشر آثار موفق خود در حوزه‌ تالیف و تصویر زده است. این بار نیز آرش‌کمانگیر به کتاب‌فروشی‌ها راه یافته است تا نوجوانان ایرانی با این اثر فاخر ادبیات و تصویرگری آشنا شوند.

این اثر که پیش از این در دسترس عموم علاقه‌مندان به ادبیات قرار گرفته بود در سال ۱۳۵۰ نخستین بار برای نوجوانان به چاپ رسید و اکنون در قالب آثار منتشر شده پنجاه سالگی کانون بار دیگر روانه بازار نشر شده است.

نوجوانان گروه سنی ج و د می‌توانند این کتاب را به قیمت ۳ هزار و ۵۰۰ تومان از کتابفروشی‌های کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان تهیه کنند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت