ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

آرایش‌ و اصلاح زنانه در آرایشگاه‌های مردانه؛ ممنوع

نویسنده: احمد اعجازی

آرایش‌ و اصلاح زنانه در آرایشگاه‌های مردانه؛ ممنوع

آرایشگاه های مردانه معروف تهران,آرایشگاه های مردانه شیراز,آرایشگاه های مردانه مشهد,آرایشگاه های مردانه اصفهان,آرایشگاه های مردانه تبریز,آرایشگاه های مردانه نیوفیس,آرایشگاه های مردانه اهواز,آرایشگاه های مردانه قزوین,آرایشگاه های مردانه معروف مشهد,آرایشگاههای مردانه تهران,آرایش و اصلاح ابرو,بازی ارایش و اصلاح صورت,بازی انلاین ارایش و اصلاح مو,بازی ارایش و اصلاح مو,بازی ارایش و اصلاح,ارایش واصلاح ابرو,ارایش اصلاح ابرو,ابزار و لوازم آرایش و اصلاح,

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 30 تیر 1395

رییس اتحادیه آرایشگاه‌های مردانه تهران از فعالیت ۱۹۰۰ آرایشگاه مردانه بدون مجوز در سطح شهر خبر داد و تصریح کرد که آرایش و اصلاح زنانه در آرایشگاه‌های مردانه ممنوع است و واحدهای متخلفان پلمب می‌شود.

مصطفی گواهی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد انجام آرایش‌های زنانه در آرایشگاه‌های مردانه و نحوه‌ برخورد با این موضوع اظهار کرد: مطمئنا اگر با چنین مواردی روبرو شویم پس از شناسایی این واحدها و محرز شدن تخلف، با آنها برخورد می‌کنیم. چراکه انجام آرایش و اصلاح زنانه برای مردان در آرایشگاه‌ها ممنوع است.

وی ادامه داد: پس از این‌که بازرسان اتحادیه با چنین مواردی برخورد کنند آن را به اماکن گزارش می‌دهند و پس از آن نسبت به پملب و جریمه این واحدهای صنفی اقدام می‌شود و قاضی در مورد میزان جریمه این واحدها اعمال رای خواهد کرد.

رییس اتحادیه آرایشگاه‌های مردانه تهران همچنین در پاسخ به تعداد واحدهای آرایشگاهی غیرمجاز در سطح شهر اعلام کرد: این واحدها پنج سال قبل حدود ۵۰۰۰ مورد بود که در سال جاری به حدود ۱۹۰۰ واحد صنفی بدون مجوز و جواز کسب رسیده است.

گواهی ادامه داد: با شناسایی این واحدها به تدریج و با نوبت پرونده‌سازی‌ها برای ارائه‌ مجوز آغاز شده و هر یک از افراد متقاضی پس از انجام امتحان فنی در اتحادیه تاییدیه بهداشتی و تاییدیه اماکن نسبت به کسب جواز خود اقدام می‌کند و اگر این مراحل را سپری نکنند، قطعا اجازه فعالیت نخواهند داشت و اماکن نسبت به بسته و پلمب شدن آنها اقدام خواهد کرد.

وی با اشاره به این‌که واحدهای صنفی آرایشگاهی باید از قوانین داخلی تبعیت کنند، اظهار کرد: واحدهای غیرمجاز باید نسبت به کسب مجوز خود اقدام کنند و از قوانین داخلی تبعیت کنند. هر کس که شرایط پیروی از این قوانین را ندارد می‌تواند شرایط یا کار خود را تغییر دهد، چرا که اجازه فعالیت داده نخواهد شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت